Kırık PlayStation 3 açılmıyor

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisi olanlar, rica etsem yardım edebilirler mi? Kafayı yiyeceğim. Benim kırık multimanlı PS3'üm vardı ve bugün bir güncelleme yapayım dedim ve ayarlardan internet üzerinden güncelle dedim. 4.88 sürümü kuruluyor falan dedi ve PS3 kendini yeniden başlattı. Sonrasında ise PS3 açılmadı ve görseldeki uyarıyı verdi. İnternetten biraz araştırdım, benim cihazım kırık olduğu için cfw galiba. İnternetten cfw 4.88 sürümünü yükleyip flasha attım fakat bu sefer de veri bozuk uyarısı aldım. Sonra 4.88 sürümünü PlayStation'un kendi sitesinden indirdim fakat yine de veri bozuk uyarısı aldım. Şimdi yazılım yüklemek gerekiyor anladığım kadarıyla fakat bir türlü yükleyemedim. Şimdi multiman falan silindi mi oyunlarımla birlikte? Konsol işlerinden hiç anlamıyorum cahillikle bir güncelleme yapayım dedim konsoldan oldum. Lütfen yardım edin, arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• qwe.jpg
    qwe.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 132
  • wqe.jpg
    wqe.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 180
  • w.jpg
    w.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla kırık konsollara güncelleme yapılmaması gerekiyor çok yanlış bir karar vermişsiniz yapıldığında tamamen siliniyor sanırsam oyunlar vb. Maalesef benim de çok bilgim yok yardımcı olamayacağım.

Yeni sürümlerde cfw hiç bilgim yok. Şu an hen sistemi çıkdı. Onu yaparsan eğer PS3 brick yapmadıysan hen yapabilirsin. Yotubda var 4.88 hen.

Arkadaşlar, bilgisi olanlar, rica etsem yardım edebilirler mi? Kafayı yiyeceğim. Benim kırık multimanlı PS3'üm vardı ve bugün bir güncelleme yapayım dedim ve ayarlardan internet üzerinden güncelle dedim. 4.88 sürümü kuruluyor falan dedi ve PS3 kendini yeniden başlattı. Sonrasında ise PS3 açılmadı ve görseldeki uyarıyı verdi. İnternetten biraz araştırdım, benim cihazım kırık olduğu için cfw galiba. İnternetten cfw 4.88 sürümünü yükleyip flasha attım fakat bu sefer de veri bozuk uyarısı aldım. Sonra 4.88 sürümünü PlayStation'un kendi sitesinden indirdim fakat yine de veri bozuk uyarısı aldım. Şimdi yazılım yüklemek gerekiyor anladığım kadarıyla fakat bir türlü yükleyemedim. Şimdi multiman falan silindi mi oyunlarımla birlikte? Konsol işlerinden hiç anlamıyorum cahillikle bir güncelleme yapayım dedim konsoldan oldum. Lütfen yardım edin, arkada
Arkadaşlar, bilgisi olanlar, rica etsem yardım edebilirler mi? Kafayı yiyeceğim. Benim kırık multimanlı PS3'üm vardı ve bugün bir güncelleme yapayım dedim ve ayarlardan internet üzerinden güncelle dedim. 4.88 sürümü kuruluyor falan dedi ve PS3 kendini yeniden başlattı. Sonrasında ise PS3 açılmadı ve görseldeki uyarıyı verdi. İnternetten biraz araştırdım, benim cihazım kırık olduğu için cfw galiba. İnternetten cfw 4.88 sürümünü yükleyip flasha attım fakat bu sefer de veri bozuk uyarısı aldım. Sonra 4.88 sürümünü PlayStation'un kendi sitesinden indirdim fakat yine de veri bozuk uyarısı aldım. Şimdi yazılım yüklemek gerekiyor anladığım kadarıyla fakat bir türlü yükleyemedim. Şimdi multiman falan silindi mi oyunlarımla birlikte? Konsol işlerinden hiç anlamıyorum cahillikle bir güncelleme yapayım dedim konsoldan oldum. Lütfen yardım edin,
Korsan yazılım atılmış multiman ps3 lerde çoğunlukla internet bağlantısı kapatılır ve güncelleme yapılmaz. Esnaf bi abimiz üstesinden gelebilir diye düşünüyorum sadece , umarım ...

Arkadaşlar, bilgisi olanlar, rica etsem yardım edebilirler mi? Kafayı yiyeceğim. Benim kırık multimanlı PS3'üm vardı ve bugün bir güncelleme yapayım dedim ve ayarlardan internet üzerinden güncelle dedim. 4.88 sürümü kuruluyor falan dedi ve PS3 kendini yeniden başlattı. Sonrasında ise PS3 açılmadı ve görseldeki uyarıyı verdi. İnternetten biraz araştırdım, benim cihazım kırık olduğu için cfw galiba. İnternetten cfw 4.88 sürümünü yükleyip flasha attım fakat bu sefer de veri bozuk uyarısı aldım. Sonra 4.88 sürümünü PlayStation'un kendi sitesinden indirdim fakat yine de veri bozuk uyarısı aldım. Şimdi yazılım yüklemek gerekiyor anladığım kadarıyla fakat bir türlü yükleyemedim. Şimdi multiman falan silindi mi oyunlarımla birlikte? Konsol işlerinden hiç anlamıyorum cahillikle bir güncelleme yapayım dedim konsoldan oldum. Lütfen yardım edin, arkadaşlar.
Güvenli moda girip konsolu sıfırla yada flash ile cfw yükle

Zamanında ps3 kırık kullanıyordum. Güncelleme yapınca hen silinmişti. En baştan yüklemek zorunda kalmıştım. PS servislerinin birinde tekrar kırdırın. Sorunu çözerler.

Zamanında ps3 kırık kullanıyordum. Güncelleme yapınca hen silinmişti. En baştan yüklemek zorunda kalmıştım. PS servislerinin birinde tekrar kırdırın. Sorunu çözerler.
Benim dediğim şekilde yaparsa daha iyi olur ayriyeten denemekten zarar gelmez zaten konu çihazı kırmak değil ilk önce cihazı kullanabilisin sonra tekrar kırar🙂

Güvenli moda girip konsolu sıfırla yada flash ile cfw yükle
Hocam yüklemeyi başardım fakat cfw de olsa hfw de olsa internete bağlanmıyor bu sefer
Hocam kırdırmak soun değil ben de evde cfw sürümünü yükledim fakat internete bağlanmadı
Korsan yazılım atılmış multiman ps3 lerde çoğunlukla internet bağlantısı kapatılır ve güncelleme yapılmaz. Esnaf bi abimiz üstesinden gelebilir diye düşünüyorum sadece , umarım ...
Hocam çok kişiyle örüştüm internet kartı yenilenmesi lazım diyor
Yeni sürümlerde cfw hiç bilgim yok. Şu an hen sistemi çıkdı. Onu yaparsan eğer PS3 brick yapmadıysan hen yapabilirsin. Yotubda var 4.88 hen.
Hocam brick nedir? Ve hen sistem ile multiman arasında ne farklar vardır?

Yeni konular

Geri
Yukarı