Kırık PS 4 mü Xbox Series S mi?

Pc_Uzmanı

Picopat
Daha fazla  
Ya kırık PS 4 ya da Xbox Series S alacağım. Şu an bilgisayarım var tüm eski oyunları bitirdim artık yeni oyunları oynamak istiyorum. Xbox Series S yenil nesil olduğundan uzun ömürlü olması avantaj ve tabii ki de bir miktar para vereceğim. PS 4 kırık alırsam vermeyeceğim kırık PS 4 mü almak daha avantajlı normal PS 4 alıp kırdırmak mı yoksa Series S mi?
Şu anki bilgisayarımın özellikleri şu şekilde: 4 GB RAM Intel HD Graphics ekran kartı i3 3. nesil 4 çekirdek işlemci Windows 7 32 Bit bu PC ile kırık PS 4'e yükleyebilir miyim?
Şimdiden teşekkürler.

Ya kırık PS 4 ya da Xbox Series S alacağım. Şu an bilgisayarım var tüm eski oyunları bitirdim artık yeni oyunları oynamak istiyorum. Xbox Series S yenil nesil olduğundan uzun ömürlü olması avantaj ve tabii ki de bir miktar para vereceğim. PS 4 kırık alırsam vermeyeceğim kırık PS 4 mü almak daha avantajlı normal PS 4 alıp kırdırmak mı yoksa Series S mi?
Şu anki bilgisayarımın özellikleri şu şekilde: 4 GB RAM Intel HD Graphics ekran kartı i3 3. nesil 4 çekirdek işlemci Windows 7 32 Bit bu PC ile kırık PS 4'e yükleyebilir miyim?
Şimdiden teşekkürler.
Kesinlikle Xbox Series S alırdım.

Oyunlara ayırabileceğin bütçeye göre değişir bu cevap. Kırık cihazda ne aboneliğe ne de oyuna para vereceksin. Series S alırsan orijinal oyun almak zorundasın. Xbox mağaza olarak yine diğer platformlara nazaran daha ucuz fakat güncel oyunlarda elinden bir şey gelmiyor.

Güncellik konusunda Series S fakat abonelik ve oyun için bütçen yoksa senin için konsolun bir anlamı olmaz.

Cuh 22xx Kırık PS4 Pro yapıştır, başyapıt PS özel oyunlarını doya doya oyna. Bunun dışında konsolun kırık olmasının avantajları; bütün PS4 kütüphanesine bedava erişim, Türkçe yama, mod, satıştan kalkan oyunlara erişim (daha da avantajı vardır bunlar aklıma gelenler). PS dünyasına bir kere giren oyuncu kolay kolay Xbox almaz. Series S daha güncel fakat konsolu özünde oynayacağın oyunlar için alıyorsun, donanımı veya güncelliği için değil. Önemli olan hangi oyunu nasıl oynamak istediğindir.

Geri
Yukarı