Kırık PS3 Multiman'a girince kapanıyor

NesquikCereal000

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim PS3 Super Slim ve geçen hafta PS3'ü kırdım hen ile. Ardından Multiman'a GTA 5 yükledim ik başlarda Multiman'a girince de GTA 5'e girince de kapanmıyordu. 4 gün önce PS3'e gireyim dedim GTA 5 açmak için ve Hen'i aktif edip Multiman'a tam girdim açılma ekranında iken PS3 tamamen kapandı kırmızı ışık bile yanmıyordu. Ben acaba kırmızı ışık sorunu mu diye araştırma yaptım ve büyük olasılıkla değildi. 4 gün boyunca rahatlıkla PS3'e girdim, Multiman'a girdim ve hiçbir sorun olmadı tekrar kapanmadı. Dün de gireyim dedim Hen'i aktif ettim ve Multiman'a tam girdim ve giriş ekranında iken yine kapandı. Bende tekrar açtım. Hen'i aktif ettim ve Multiman'a girdim ama bu sefer girdi. Oyun yerine gelip GTA 5'e girdim ve tıkladığımda açılmadan 2-3 önce ekran siyah olur ve tam orada tekrar kapandı. Bu sorunun kaynağı nedir? Kırmızı ışık hatası mı? Yoksa başka bir şey mi? Çünkü PS3'ü satmayı düşünüyorum yerine PS4 alacağım ama sorun çıkarmaması lazım. Sebebini veya çözümünü bilen varsa yazsın.

Bende senin 60'da değiştir dediğini demedim. Şöyle dedim 60 da değil (60'ın üstünde değil anlamında)75 üstünde değişir dedim.Birde sürekli rehberime bak diyorsun.Baktım Hocam zaten herşeyi okudum ama onu tekrar yapcak vakit yok o yüzden tekrar yapamam. Senden iyi bildiğimi iddia etmedim ama sen laf eder gibi "sen daha iyi biliyorsun kendi bildiğin gibi devam et"diyorsun. Sadece dediklerin için vaktim yok. Hızlı bir çözüm sordum en baştan ps3'ü kıramayacağım için yapamam ama sen gelip başından salar gibi kendi bildiğini yap diyorsun. Ben çözüm istedim laf dalaşı yapabileceğim adam değil.
Hocam zaman OFW'ye güncelle PlayStation'u ve HEN'i o siteden kur diyorum bana diyorsunki HEN'de sorun yok onda sorun yok. HEN'de sorun olmama ihtimali çok düşük site taşındı ve ps3xploit.me sitesindeki Jailbreak işlemleri stabil değil zaten bunu sitede de belirtiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
HEN cortladigi için reset atıyor olabilir bak bu sefer olabilir diyorum sana o sitenin durumunu anlattım yapmak sana kalmış.
Benim rehberimi yaptıysan oyunlara WebMAN mod ile girmeyi denermisin senin sorunun oyunlara girdikten sonra ya da MultiMAN'a girinceydi. MultiMAN'ı silip en son surumu kurdun mu?

Usta sen bilirsin, PS3 bakım ücretleri ortalama ne kadardır?
Hocam bakımdan kastın termal macun yenileme ve toz temizliği ise 200 TL gibi fiyat tutabilir.

Hocam zaman OFW'ye güncelle PlayStation'u ve HEN'i o siteden kur diyorum bana diyorsunki HEN'de sorun yok onda sorun yok. HEN'de sorun olmama ihtimali çok düşük site taşındı ve ps3xploit.me sitesindeki Jailbreak işlemleri stabil değil zaten bunu sitede de belirtiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
HEN cortladigi için reset atıyor olabilir bak bu sefer olabilir diyorum sana o sitenin durumunu anlattım yapmak sana kalmış.
Benim rehberimi yaptıysan oyunlara WebMAN mod ile girmeyi denermisin senin sorunun oyunlara girdikten sonra ya da MultiMAN'a girinceydi. MultiMAN'ı silip en son surumu kurdun mu?

Hocam bakımdan kastın termal macun yenileme ve toz temizliği ise 200 TL gibi fiyat tutabilir.
Hocam o zaman şu attığınız videoda ki veyada rehberinizde olan adımları uygulayıp tekrar kuracağım değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı