Kırık PS3 nasıl düzeltilir?

OrgeneralSK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim eski bir kırık PS3'üm var, hiçbir bilgim yokken internete bağlayıp güncellemeye çalışmıştım ve daha sonra bir daha açılmamıştı. Şimdi tekrardan oynamak istiyorum nasıl düzeltebilirim veya PlayStation'cıya götürüp yaptırmaya çalışsam kaç para öderim yardımcı olursanız sevinirim.

Ne kadar ödeyeceğin hakkında hiç bir fikrim yok. Yanlış olmasın ama bildiğim kadarı ile fabrika ayarlarına dönünce düzeliyor diye biliyorum. Yanlış biliyor olabilirim ama.

Ne kadar ödeyeceğin hakkında hiçbir fikrim yok. Yanlış olmasın ama bildiğim kadarı ile fabrika ayarlarına dönünce düzeliyor diye biliyorum. Yanlış biliyor olabilirim ama.

Şimdi denedim de dostum hiç açılmıyor HDMI 3 yazıyor sadece bir de konsolun kapatma tuşuna basınca da tepki vermiyor yani yeşil ışık yanıyor sadece ama basınca kapanmıyor.

Şimdi denedim de dostum hiç açılmıyor HDMI 3 yazıyor sadece bir de konsolun kapatma tuşuna basınca da tepki vermiyor yani yeşil ışık yanıyor sadece ama basınca kapanmıyor.

Ekran resetlemeyi dene açılması için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran resetlemeyi dene açılması için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok hocam direk açma düğmesine bastığımda yeşil ışık oluyor çalışıyor 2-3 saniye ondan sonra duruyor ama yeşil ışıkta gözüküyor.

Kurtarma modundayken güncellemeyi dene. Olmuyor ise diski biçimlendirip güncelleme dosyasını yeniden kur. Hangi PS3 sürümünü kullanıyordunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı