Kırık PS4'ü orijinale çevirme

Hayır fabrika ayarlarına çevirdiğinizde direk olarak jailbreak işlemi gitmiş olacaktır. Ayrıca herhangi bir ban söz konusu değil kırıktan orijinale dönüldüğünde.

Ban yeme yok. Zaten kırık cihaz ban yemez. Çünkü internete bağlı değil :) PSN'e bağlı değil.

Orijinale çevirince tüm oyunlar gidecek. Daha doğrusu kilitlenecek. Oynamak için satın almanı isteyecek. O yüzden cihazı direk formatla. Daha sonra en son güncellemeyi kur.

Hayır fabrika ayarlarına çevirdiğinizde direk olarak jailbreak işlemi gitmiş olacaktır. Ayrıca herhangi bir ban söz konusu değil kırıktan orijinale dönüldüğünde.
Hocam çip anakarta montajı sonrası yazılım yükleniyor diye biliyorum. Benim bildiğim geri dönüşü yok. Çipin görünümü bu şekilde.
Ben satın aldığım yere sorduğumda interneti aç ve en son sürüme güncelle dediler öle yaparsam bı sıkıntı çıkarmı
Ps3 de Xbox 360da filan da çip ekleniyor. Xbox'da internet bağlantısı yapılırsa cihaza veda etmek zorunda kalınıyor.Bence emin olmadan deneme .

Dosya Ekleri

• in-ps4ps4-pro-une-puce-ps4-mtx-key-pour-partager-les-jeux-sous-471-1.jpg
    in-ps4ps4-pro-une-puce-ps4-mtx-key-pour-partager-les-jeux-sous-471-1.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı