Kırılamayan PS3'lere JailBreak işlemi - PS3Xploit V3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@sonasker Şimdi bende 4204A Super SLim PS3 var. Çok kez yazdım fakat elle tutulur bir cevap alamadım izninle bir kaç soru soracağım. Şimdi yukarıdaki anlatılan gibi kırdık diyelim;
Elimde 1 TB HDD var ben bu PS3'e oyun nasıl yükleyeceğim?
Tek istediğim Mortal Kombat XL oyununu oynamak. Nasıl bir yol izleyeceğim?
PKG oyun nasıl yükleniyor? Sitesine girdim fakat bu dediğim oyun yoktu. Ya da ben bulamadım.
billy kibaki __ the jamaican Bu kanala gir. İlk PS3 tutorial'ından başla. Sorularına cevap bulursun. O HDD bir işe yaramıyor bu arada PS3'e oyun atarken.

@sonasker Şimdi bende 4204A Super SLim PS3 var. Çok kez yazdım fakat elle tutulur bir cevap alamadım izninle bir kaç soru soracağım. Şimdi yukarıdaki anlatılan gibi kırdık diyelim;
Elimde 1 TB HDD var ben bu PS3'e oyun nasıl yükleyeceğim?
Tek istediğim Mortal Kombat XL oyununu oynamak. Nasıl bir yol izleyeceğim?
PKG oyun nasıl yükleniyor? Sitesine girdim fakat bu dediğim oyun yoktu. Ya da ben bulamadım.

PS3, yapısı gereği sadece FAT32 dosya sistemini kullanıyor. Ve bu dosya sisteminde 4GB'dan büyük tek dosya atılmıyor. Atmak için çok uğraşırsınız. Gerek yok. Hepsi FTP üzerinden yapılıyor. Artık geçti harici işi. O dediğiniz CFW'li sistemlerde işler. Onda da tam verim alamazsın. Çünkü FAT32. Multiman, NTFS destekliyor ama, PS3'ün kendisi NTFS desteklemediği için yapacak birşeyin yok dostum. O HDD işine yarmayacak.

Attığım videoda ki işlemleri yap. Makinaya jailbreak yap.
PSNDL.NET sitesine git. Oraya oyunu yaz. Sonrası zaten youtube'da var. Yazarsam ceza alırım. Ama sen bulursun.

Hadi kolay gelsin.

billy kibaki __ the jamaican Bu kanala gir. İlk PS3 tutorial'ından başla. Sorularına cevap bulursun. O HDD bir işe yaramıyor bu arada PS3'e oyun atarken.
Kanalda Superslim jailbreak göremedim. Donanımsal olarak anakartı çıkartıp işlem yapıyor.
PS3, yapısı gereği sadece FAT32 dosya sistemini kullanıyor. Ve bu dosya sisteminde 4GB'dan büyük tek dosya atılmıyor. Atmak için çok uğraşırsınız. Gerek yok. Hepsi FTP üzerinden yapılıyor. Artık geçti harici işi. O dediğiniz CFW'li sistemlerde işler. Onda da tam verim alamazsın. Çünkü FAT32. Multiman, NTFS destekliyor ama, PS3'ün kendisi NTFS desteklemediği için yapacak birşeyin yok dostum. O HDD işine yarmayacak.

Attığım videoda ki işlemleri yap. Makinaya jailbreak yap.
PSNDL.NET sitesine git. Oraya oyunu yaz. Sonrası zaten youtube'da var. Yazarsam ceza alırım. Ama sen bulursun.

Hadi kolay gelsin.
Sağol dostum. Şöyle bir durum var Whatsapp ile dükkanın birine yazdım 50TL ye kırarız dediler. Sonrasında 12GB bana yetmeyeceği için n11'den 500GB HDD+ Kızak şeklinde alacağımı belirttim. İçine istediğin oyunları yükleriz dediler. Ama sadece biz yükleyebiliriz superslimlere siz yükleyemezsiniz diyor adam. 20 tane oyun 100TL şeklinde seç beğen al. Şimdi benim tek derdim Mortal Kombat XL oyununu oynamak o da 40GB küsür. PS3'ün içinde ayrı etten 500GB HDD var diyelim bu oyunu kırıp veya kırmayıp en kısa yoldan CD kullanmadan nasıl yüklerim onu bulamadım.

Kanalda Superslim jailbreak göremedim. Donanımsal olarak anakartı çıkartıp işlem yapıyor.

Sağol dostum. Şöyle bir durum var Whatsapp ile dükkanın birine yazdım 50TL ye kırarız dediler. Sonrasında 12GB bana yetmeyeceği için n11'den 500GB HDD+ Kızak şeklinde alacağımı belirttim. İçine istediğin oyunları yükleriz dediler. Ama sadece biz yükleyebiliriz superslimlere siz yükleyemezsiniz diyor adam. 20 tane oyun 100TL şeklinde seç beğen al. Şimdi benim tek derdim Mortal Kombat XL oyununu oynamak o da 40GB küsür. PS3'ün içinde ayrı etten 500GB HDD var diyelim bu oyunu kırıp veya kırmayıp en kısa yoldan CD kullanmadan nasıl yüklerim onu bulamadım.

Ben bu konuyu, o kafelere para kaptirmayin diye actim.

Superslim, yada slim. Fark etmez. Hepsine uygulanir bu islem.

Siz sanirim ODE'den bahsediyorsunuz. ODE icin ayri bir cip lazim. Ama bizim yaptigimiz sey ODE degil.

Sen, ana konuya dön. Videoda ki islemleri yap. O zaman tekrar mesaj at.

Onlar sana oyin atacak kendi kirik ps3'lerinden. Sonra, sen baska oyun atamayacaksin. Ama benim yazdigim bu yontem ile oyun atarsin, silersin, internetten baska oyun indirip atarsin. Herseyi yaparsin.

Onlar makinani kirmiyor. Oyun yukluyor. Bu benim anlattigimi yap. Bosa para kaptirma.

Hocam, peki MinVerChk sonucunda çıkan Firmware'i mi atacağız cihaza? Yoksa tüm sürümlerde çalışır mı?

Mortal Kombat XL PS3'te yok ki kardeş. Complete Edition ve DC Universe var. Bir de ekstra bilgi; bu Superslim makinelere her oyun atılmıyor, yukarıda verilen sitedeki oyunlar oluyor sadece. PKG formatlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ne arkadaş? Korsan içerik paylaşmak yasak değil mi? Bu konuya onay veren arkadaşın kafasını merak ediyorum. 20-30₺ arasında değişen oyun fiyatları için konsol kırmak nedir be?! Mesut Çevik’in de zamanında dediği gibi.
“Siz 1 dolarlık uygulamanında APK’sını indiriyorsunuz. Ucuz olsa ne yazar?”
Yazık vallahi.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Furkan17TR
Hocam benim önceden oyun yüklenmiş Superslim var ona oyun yükleyebilir miyim ben USB'ye indirerek? Yoksa yüklenemez mi bir daha dediğiniz gibi? Yolu var mı yüklemenin yüklenmiyorsa?

@Furkan17TR
Hocam benim önceden oyun yüklenmiş Superslim var ona oyun yükleyebilir miyim ben USB'ye indirerek? Yoksa yüklenemez mi bir daha dediğiniz gibi? Yolu var mı yüklemenin yüklenmiyorsa?

Bu dediğim yöntemi uygula. PSNDL.NET adresinden bulabildiğin her PS3 oyununu yüklersin. Aynı CFW mantığı. Ama CFW ile yakından uzaktan alakası yok.

Mesela oyunu indirip yüklersin istersen. Yada silersin. Sana kalmış.

Evet. SüperSlim uyumlu. Aslında tüm PS3'lerle uyumlu.
@Furkan17TR

Yüklersin dostum. Ama multimanlı konsollarda ki gibi değil. Oyun yükleme konusunu anlatmam burada yasak. Ama YouTube'da PS3 Xploit V3 install pkg games yazarsanız çıkar.

Ama oyun yükleniyor. Zaten işlemin amacı oyun yüklemek :).

Son düzenleme:
Bu dediğim yöntemi uygula. PSNDL.NET adresinden bulabildiğin her PS3 oyununu yüklersin. Aynı CFW mantığı. Ama CFW ile yakından uzaktan alakası yok.

Mesela oyunu indirip yüklersin istersen. Yada silersin. Sana kalmış.

Evet. SüperSlim uyumlu. Aslında tüm PS3'lerle uyumlu.

Yüklersin dostum. Ama multimanlı konsollarda ki gibi değil. Oyun yükleme konusunu anlatmam burada yasak. Ama YouTube'da PS3 Xploit V3 install pkg games yazarsanız çıkar.

Ama oyun yükleniyor. Zaten işlemin amacı oyun yüklemek :).
Hocam PS3Xploit'li cihaza büyük boyutlu PKG dosyaları indirmek ve yüklemek uzun zaman almaz mı? Bunun kısa bir yolu var mı?
Zira oyunların çoğunun boyutu büyük.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı