Kırmızı-mavi gözlükle 3D film izlemek güzel olur mu?

Ar0x

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba, elimde kırmızı mavi gözlük var. Bir film izleyeceğim. 3D formatta bu gözlüklerle izlemek güzel olur mu yoksa normal mi izlemeliyim?

Gözlük şudur:

8894416912434.jpg

Merhaba, elimde kırmızı mavi gözlük var. Bir film izleyeceğim. 3D formatta bu gözlüklerle izlemek güzel olur mu yoksa normal mi izlemeliyim?

Gözlük şudur:

Eki Görüntüle 1605608
Ben eskiden sinemaya gittiğimde ücretsiz dağıtıyorlardı. Bu gözlüğü sinemada çıkarıp uzun süre filmi o şekilde izlerseniz gözünüz bozulur diye biliyorum (yanlışım varsa kusura bakma) denemiştim öyle birşey olup olmadığını filmde gözlüğü çıkarınca gerçekten de bulanık görüyordum.

Ben eskiden sinemaya gittiğimde ücretsiz dağıtıyorlardı. Bu gözlüğü sinemada çıkarıp uzun süre filmi o şekilde izlerseniz gözünüz bozulur diye biliyorum (yanlışım varsa kusura bakma) denemiştim öyle birşey olup olmadığını filmde gözlüğü çıkarınca gerçekten de bulanık görüyordum.
Sizin dediğiniz tamamen alakasız bir konu.

Bende de var bu gözlükten. Birkaç deneme yapma şansım oldu. Bazı videolarda gözümü çok rahatsız etti fakar bazılarında "hiç fena değil" gibi bir hissiyat uyandırdı. Denemeniz lazım yani biraz.

Geri
Yukarı