Kırmızı ve beyaz et yemeyen biri yüzde kaç vejetaryen olur?

Muratt34

Yoctopat
Küçüklüğümden beri balık-tavuk-kırmızı et yemiyorum. Kıymalı yemekler de yemiyorum. Sevmiyorum yani yiyemiyorum.

Yediğim ve sevdiğim etler sadece sucuk-salam-sosis-pastırma. İstisna olarak köftesi ince olursa hamburger.

Küçüklüğümden beri balık-tavuk-kırmızı et yemiyorum. Kıymalı yemekler de yemiyorum. Sevmiyorum yani yiyemiyorum.

Yediğim ve sevdiğim etler sadece sucuk-salam-sosis-pastırma. İstisna olarak köftesi ince olursa hamburger.
e sen kırmızı et ve kıyma yiyorsun? sucuk dediğin şey baharatlı kıyma, sosis salam dediğin şey de neredeyse aynı, pastırma çemende bekletilmiş kırmızı et? %0 olur.

Yanlış anlama ama sorun öyle bir soru ki vejeteryanlık bir hastalıkmış sanki. Vejeteryanlık kişinin seçimleriyle alakalı. Herkes et sevmek zorunda değil. Sucuk,salam vb. de et ama demek ki hoşuna gidiyor o hâlleriyle. Keyfine göre takıl.

e sen kırmızı et ve kıyma yiyorsun? sucuk dediğin şey baharatlı kıyma, sosis salam dediğin şey de neredeyse aynı, pastırma çemende bekletilmiş kırmızı et? %0 olur.
Adam bağırsak yemiş yüzde kaç vejeteryanım diye sormuş.Bence Oruç bozulmuştur.

Aynı abim gibisin. O da kıyma et vs yemez ama mesela lahmacun yer ya da hamburger yer. Vejetaryenlik değil bu sadece damak tadına uymuyor. Vejetaryenler ahlaki sebeplerden dolayı yemiyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı