Kış Aylarında Ölmek Basit

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Geçen hafta İstanbul çok kar yağmıştı. Çanaklar kar ile dolu olduğu için bir çok televizyon göstermiyordu. Geceleyin bunu temizlemeye çıkan bir adam, binanın en üst katından düşerek öldü.

2 tane aracın arasına düşerek, kafası yarılmış. 20 dakika sonra kaldırıldığı hastanede ölmüş. Adam 50 yaşındaymış.

Annesinin ve karısının boş ver oğlum zaten sohbet ediyoruz gerek yok demesine aldırmadan. Ayağında terliklerle. Düştüğünde o sesle herkes aşağıya indiğinde, sadece ben düştüm galibe demesi ve gözlerini kapatması.

Bu pazar defnedildi🥺

Bu gibi durumlarda riske girmeyin. Bırakın çekmesin televizyon yayınları. En kötü ölümlerden biri. En üst kattan düşerek ölmek.

Belki de uykusunda ölseydi bu kadar üzülmezdim.

Bir kaç gündür öyle buna üzülüyorum. Üzülmek için öyle kendi ailenden birisi olması gerekmiyor. Hayat bu ne zaman ne olacağın belli olmaz. Belki düşen senin annen veya baban da olabilirdi.

Kar veya yağmur yağdığı zaman çatılara çıkmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef bunun şehirle alakası yok. Üzülerek söylüyorum ki tamamen ülkede ki "bana bir şey olmaz" zihniyetinden kaynaklanıyor. Köyümde de aynı şekilde 3. kattan düşüp ölen birini biliyorum.

Ölmek her zaman çok basit bir olaydı. Ucuz kahraman olmayın arkadaşlar, ölüm bazen 3 saniyede sizi bulabiliyor. Önce can güvenliği.

Sırf bunun için çanağa düzenek kuracaktım. Arabaların arka camlarındaki ısıtıcının benzerini çanağa yapacaktım ama iklim değişikliğinden koca kış mevsiminde sadece 2-3 gün karlı geçti, o nedenle vazgeçtim.

Her işin bir uzmanlık gerektirdiğini bu tip olaylarla tecrübe etmesek keşke. Doğal gaz kombi arıza yapar evin reisi ustasını çağırmaz ben yaparım der, televizyon bozulur anteni düzelteyim der. Televizyon mu bozuldu çağır televizyoncu baksın, kombi mi bozuldu çağır usta baksın adamların işi o zaten. Elimizden gelse uzun süre elektrik kesildiğinde ilgili yerleri telefonla aramak yerine santral direklerinin tepesine çıkacağız sanki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı