Kış indirimlerinde hangi oyunları aldınız?

1.8 k bütçe var çoğu oyuna sahibim bir bu yil çıkan oyunlar eksik gene de alınmaz mi Jedi survivor.

Bütçe sorunun yoksa al geç hocam çok düşünme. Oyun kötü olsa alma derim de kötü de değil.

1.8 k bütçe var çoğu oyuna sahibim bir bu yil çıkan oyunlar eksik gene de alınmaz mi Jedi survivor.

Payday 3 kotu benim de aklımda GTA Trilogy var 380 liraya değer bence.

Jedi aldım ben ea play proya zam geldikten sonra bu fiyata almamak komik olur. Payday 3 yorumları çok olumsuz o yüzden bende vazgeçtim. Gta trilogy değmez alınmaz.

Payday 3 çıkardım GTA Trilogy ve ratchet clank ekledim sepete bu paketi alacağım.

Rift apart aklımda varda RX 6600 ile highda 60 FPS verir mi rahatlıkla.

Jedi aldım ben EA Play Pro'ya zam geldikten sonra bu fiyata almamak komik olur. Payday 3 yorumları çok olumsuz o yüzden bende vazgeçtim. GTA Trilogy değmez alınmaz.

Orijinallerini oynamadım trilogy alacağım o yüzden 370 lira çok degil bence.

Sepet bu şekilde iyi mi sizce yoksa Alan Wake 2 yerine tonla farklı oyunmu eklemeliyim.

1702909281569.png

Son düzenleme:
Rift apart aklımda varda RX 6600 ile highda 60 FPS verir mi rahatlıkla.

Orijinallerini oynamadım trilogy alacağım o yüzden 370 lira çok degil bence.

Sepet bu şekilde iyi mi sizce yoksa Alan Wake 2 yerine tonla farklı oyunmu eklemeliyim.

Eki Görüntüle 2057041
GTA Trilogy beş para etmez eski oyunlara hakaret internetten eski versiyonları indir oyna daha çok zevk verir.

390TL cazip geldi o oyunlar için geçenlerde 575TL çok diye Steam'de alıp iade ettim, şimdi daha ucuza Epic Games üzerinden almak cazip geliyor.
Uzak dursan iyi olur orijinal eski versiyonlarıni oynamanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı