Kısa anime önerisi

O zaman başlıyorum beğenme sırama göre:

1-) Dr. Stone (Çok sevdiğim ama azıcık uzun.)
2-) Boku dake ga inai machi (Diyecek bir şey yok.)
3-) Kaguya-sama (Eğlenceli, romantizm)
4-) Seishun Buta Yarou Senpai
5-) Shinchou Yuusha (İzlerken çok güldüklerimden.)

İsterseniz başka da tavsiye edebilirim. Film de önerebilirim. Şimdiden bol kahkahalı seyirler. :)

Tek kelime ile efsane. Youjo Senki öneririm ayrıca.

İmzamdan animelere bakıp fikir edinebilirsiniz. Çoğu 12 bölüm.
One Punch Man 12 bölümmüş. Mangası devam ediyor sanırım. Bir de Uzaki-chan wa Asobitai! nasıl? Bir bölümünü izlemiştim, fena değil gibiydi.
@16986 hocam Devil May Cry'a kafayı taktım, siz nereden izlediniz? Japonca ve İngilizce altyazılı şekilde.

One Punch Man 12 bölümmüş. Mangası devam ediyor sanırım. Bir de Uzaki-chan wa Asobitai! nasıl? Bir bölümünü izlemiştim, fena değil gibiydi.
@16986 hocam Devil May Cry'a kafayı taktım, siz nereden izlediniz? Japonca ve İngilizce altyazılı şekilde.
Fakat 2 sezon, ona göre izleyin. Komedi ağırlıklı bir animedir One Punch Man.
Uzaki-chan aşırı ağır komedi-romantik animesidir, ona göre izleyin.

Uzaki-chan'ı çeviren çevirmenim çok sıkıcı olduğunu söyleyince izlemedim. Bazıları sevmişti bazıları sıkıcı demişti aynı şekilde. :(

Uzaki-chan'ı çeviren çevirmenim çok sıkıcı olduğunu söyleyince izlemedim. Bazıları sevmişti bazıları sıkıcı demişti aynı şekilde. :(
Zamanında çevirmenlik yapmış birisi olarak, çevirmenlik genel olarak sıkıcı olduğu için izlediğiniz animeyi anlamıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı