Kısa veya movie anime önerisi

My Dress Up Darling (Sırf eğlence. Az dram, hafif romantizm, komedisi yüksek)
Horimiya (Sıkacağını hiç sanmıyorum, yan karakterler de iyi. Romantizm yüksek, komedi orta, dram az)
Oregairu (3 sezon + 1 ova. Romantizmi ve dramı herkese hitap etmiyor sanırım çünkü kimisi hiç etkilenmemiş, kimisi çok etkilenmiş. Biraz sana bağlı ama kaliteli bir seri. Özellikle de karakter gelişimi nedir ve nasıl olmalıdır sorusuna net cevap veren bir ana karakterimiz var)
Ao Haru Ride (Pişman olmazsın. Bitirdikten sonra mangasını mutlaka oku)
Bunny Girl Senpai (Doğa üstü olaylar da var bu animede. Komedi, romantizm ve dram hissedilir düzeyde. Filmi de var onu kesin izle hikayenin sonu açık kalır yoksa)
Sakamoto Desu ga? (Sadece komedi, yer yer dram da var. İzle bence)
Saiki Kusuo (Seveni ve sevmeyeni yarı yarıya gibi aslında çünkü kimilerine göre konuşmalar çok hızlı alt yazıya yetişilmiyormuş veya çizimler hoş değilmiş vs ama komedisi çok iyiydi. Bir şans ver sevmezsen bırakırsın zaten. İzleme sırası biraz karışık başlarım dersen yaz bana izleme sırasını atarım)
Grand Blue (Komedisi çok iyiydi diğer taglara gerek kalmıyor bile kesinlikle izle)
Angel Beats (Komedisi güzel ama dram kısmı da diğerlerine göre bir tık fazla)
Saenai Heroine Sodatekata (dram yok ama echii var bunda)
Ansatsu Kyoushitsu (Aksiyon barındıran bir seri, dram da yer yer var. Komedisi nasıldı hatırlamıyorum ama güzel bir seri 2 sezon zaten. Yağ gibi akar gider.)

Yeni konular

Geri
Yukarı