Kısırlaştırılan dişi kediyi erkek kedi kovalıyor

Sen düşündüğün gibi yaşa. Konuya da cevap yazmayın lütfen bilip bilmeden. Ben cevaba ulaşmak istiyorum.
Benim hangi konuya yazacağıma sen mi karar veriyorsun? O zaman sen de böyle konular açma?

Yaptığın şey ekolojik dengeyi bozuyor. Üremek kedinin fıtratında olan bir şey.

Amma duyar kastınız ya. Kedi dolu her yer birkaçının kısırlaştırılması gerekiyor maalesef, hayvanlar açlıktan ya da bakımsızlıktan ölüyor. Azıcık gerçekçi düşünün.

Bu haberde kediler öldürüldüğü yüzünden böyle bir olay olmuş belediyeler kısırlaştırır öldürmezler.

Benim hangi konuya yazacağıma sen mi karar veriyorsun? O zaman sen de böyle konular açma?

Yaptığın şey ekolojik dengeyi bozuyor. Üremek kedinin fıtratında olan bir şey.
Ekolojik dengeyi bu kadar düşünüyorsanız arabalar da kedileri ezmesin, insanlar hayvanlara şiddet uygulamasın. Düşünceleriniz birbiriyle uyuşmuyor.

Bu haberde kediler öldürüldüğü yüzünden böyle bir olay olmuş belediyeler kısırlaştırır öldürmezler.
Kedilerin hepsini kısırlaştır. Bugüne bir şey olmaz tamam. Ya yarın?

Ölüm de doğum da fıtratta olan bir şey. Fazla ürüyorlarmış ölüyorlarmış vb mantıklı bir gerekçe değil.
Ekolojik dengeyi bu kadar düşünüyorsanız arabalar da kedileri ezmesin, insanlar hayvanlara şiddet uygulamasın. Düşünceleriniz birbiriyle uyuşmuyor.
Benim bunları yapmadığımı nereden biliyorsunuz? Benim düşüncelerimle insanların davranışları arasında nasıl bir ilişki kurdunuz?

Kedilerin hepsini kısırlaştır. Bugüne bir şey olmaz tamam. Ya yarın?

Ölüm de doğum da fıtratta olan bir şey. Fazla ürüyorlarmış ölüyorlarmış vb mantıklı bir gerekçe değil.
Tamamı kısırlaştırılmasa bile bir kısmının kısırlaştırılması lazım. Hayvanların bakımsızlık ve açlıktan ölmeleri daha mı iyi ?

İnsanlar da açlık ve sefalet içinde yaşayabiliyor. O zaman insanların da bir kısmını kısırlaştıralım? Parası olan yaşasın?
İyi de kardeşim insanın aç olması para kazanmasına bağlı hayvanın yaşaması çevre şartlarına bağlı. Çok saçma düşünüyorsun. Ya soruya cevap ver yada konuyu boş yere uzatma

Yeni konular

Geri
Yukarı