Kişisel bilgisayar ayarları seçeneği yok

oguzkaan34

Decapat
Öncelikle hepinize merhabalar. Size sorum şudur ki dün işletim sistemime (Win. 8.1) güncelleme geldi ben de yaptım, ama bu güncelleme yararıma değil zararıma sonuçlandı.
Bilenler bilir Windows 8 ve 8.1 işletim sistemlerinde fare imlecini sağa götürünce bir arayüz açılır ve orada bir takım işlevler çıkar ve en altta ''Kişisel Bilgisayar Ayarlarım '' yazar bende orası yok bu 1. sorunum. 2. ise ayarları açtığımda ayarlar ekranı bir saniye duruyor daha sonra beni masaüstüne gönderiyor.
Yanıtlarınız için simdiden teşekkür ederim.

Not: Bilgisayarına format at demeyin lütfen.

Öncelikle hepinize merhabalar. Size sorum şudur ki dün işletim sistemime (Win. 8.1) güncelleme geldi ben de yaptım, ama bu güncelleme yararıma değil zararıma sonuçlandı.
Bilenler bilir Windows 8 ve 8.1 işletim sistemlerinde fare imlecini sağa götürünce bir arayüz açılır ve orada bir takım işlevler çıkar ve en altta ''Kişisel Bilgisayar Ayarlarım '' yazar bende orası yok bu 1. sorunum. 2. ise ayarları açtığımda ayarlar ekranı bir saniye duruyor daha sonra beni masaüstüne gönderiyor.
Yanıtlarınız için simdiden teşekkür ederim.

Not: Bilgisayarına format at demeyin lütfen.
Sistem geri yüklemeyi denedin mi?

Windows 8'in üstüne 8.1 kurmak stabilite sorunları yaşayacaksın hazırlan anlamına gelir. 2014-2018 arasında tecrübe edindim yeterince.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı