Çözüldü "Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı" hatası

• Konuyu başlatan Tsubu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Tsubu

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı her yeni açışımdan 2 3 dakika sonra mavi ekranda kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatası alıyorum. Ardından yeniden başlattıktan sonra gün boyunca o hata ile karşılaşmıyorum. Bir sonraki gün bilgisayarı yeniden başlattığımda aynısı oluyor ve yeniden başladıktan sonra tekrar gün boyu kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatası almıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki bu duruma bir müdahele etmezsem ileride büyük bir sorunla karşılaşır mıyım ?
Hayır karşılaşmazsın. Muhtemelen bir yazılım buna sebep oluyordur. Ya da hatalı bir sürücü. Alttaki gibi oluşan dump raporunu bize atarsan sana neyden oluşmuş söyleme konusunda inceleyebiliriz.

Büyük ihtimalle sistemsel bir hata. Format atmayı ve temiz kurulum yapmayı deneyebilirsin. Eğer yine devam ederse parçalarda hata vardır, bir bilgisayarcıya gitmeniz gerekir.

Peki bu duruma bir müdahele etmezsem ileride büyük bir sorunla karşılaşır mıyım ?
Hayır karşılaşmazsın. Muhtemelen bir yazılım buna sebep oluyordur. Ya da hatalı bir sürücü. Alttaki gibi oluşan dump raporunu bize atarsan sana neyden oluşmuş söyleme konusunda inceleyebiliriz.

Çözüm

Geri
Yukarı