Kitap önerileri

PORSHİUS

Kilopat
Arkadaşlar, 18 yaşındayım kitap okumak istiyorum yani kitap okumayı sevdirmeye çalıyorum kendime. Sizden isteğim ufku açacak, zihni geliştirecek, yeni kelimeler öğretecek türden kitap önermelerinizi rica ediyorum. Her türden kitap okurum. Fantastik-Bilim Kurgu sevdiklerim. Game Of Thrones dizisini çok sevdiğimden ve kitabı hakkında çok eleştiri yapmalarından George R.R. Martin'in Taht Oyunları adlı serisini almak istiyorum sizce değer mi? Güzel bir seri mi? Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar, 18 yaşındayım kitap okumak istiyorum yani kitap okumayı sevdirmeye çalıyorum kendime. Sizden isteğim ufku açacak, zihni geliştirecek, yeni kelimeler öğretecek türden kitap önermelerinizi rica ediyorum.

İstemiş olduğun gelişim için deneme okumanı tavsiye ederim. Game of Thrones ufkunu açmaz, zihnini geliştirmez maalesef. Sadece deneme okumam dersen rus klasiklerini okuyabilirsin, Stefan Zweig okuyabilirsin. Sabahattin Ali oku.

Game of Thrones kitap olarak çok da hafif değil. Biraz karmaşık ve okuması zaman zaman sıkıcı olabiliyor. Uzunluğunu da hesaba katarsak başlangıç için çok da iyi bir tercih olmaz.

İstemiş olduğun gelişim için deneme okumanı tavsiye ederim. Game of Thrones ufkunu açmaz, zihnini geliştirmez maalesef. Sadece deneme okumam dersen rus klasiklerini okuyabilirsin, Stefan Zweig okuyabilirsin. Sabahattin Ali oku.
Hocam, fark etmez ufkumu açma istiyorum zihnimi geliştirmek istiyorum bir sürü kitap okuyacağım sırasıyla denemede olur.
Game of Thrones kitap olarak çok da hafif değil. Biraz karmaşık ve okuması zaman zaman sıkıcı olabiliyor. Uzunluğunu da hesaba katarsak başlangıç için çok da iyi bir tercih olmaz.
Hocam, ufkumu açan, zihnimi açan kitaplar istiyorum. GOT'u hobi olarak okumak istiyorum.

Şuan okumakta olduğum Jack London’ un Demir Ökçe kitabını sana önerebilirim. Fantastik - Bilim Kurgu türünde bir roman değil ama sürükleyici ve kapitalist rejimin getirdiği olumsuzluklarını bir nevi günümüz acı gerçeklerini de ortaya koyan bir roman. Tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı