Kitap Önerileri

J.Lannes

Hectopat
Kelime dağarcığımı geliştiricek kitap önerileri istiyorum fazla kitap okumam hatta okumadım bile nerdeyse 1 tane kitap bitirdim oda hitlerin kavgam kitabı bana şiir , aşk veya Kelime dağarcığımı geliştiricek kitaplar önerirmisiniz şiir yazmak istiyorum lise 2. gidiyorum berki biraz geç kalmış olabilirim kitap okumaya başlamak için ama bu hatalarımı telafi etmek istiyorum

Geç değil değil.
Kelime dağarcığı geliştirmek istiyorsan Turgut Özakman, Yaşar Kemal ve Sabahattin Ali gibi isimlerin kitaplarını okuyabilirsin.

Şiir konusunda gelişmek istiyorsan tiyatro eserleri oku derim.
D&R ve idefix gibi sitelere girersen orada "şiir" kategorisinden de seçebilirsin.

Kelime dağarcığımı geliştiricek kitap önerileri istiyorum fazla kitap okumam hatta okumadım bile nerdeyse 1 tane kitap bitirdim oda hitlerin kavgam kitabı bana şiir , aşk veya Kelime dağarcığımı geliştiricek kitaplar önerirmisiniz şiir yazmak istiyorum lise 2. gidiyorum berki biraz geç kalmış olabilirim kitap okumaya başlamak için ama bu hatalarımı telafi etmek istiyorum
Senin yerinde olsam bunu edebiyat öğretmenime sorarım.

Hocam size son okuduğum kitap olan Beyaz Diş'i öneriyorum. Cidden adına bakmayın sadece okuyun ve verdiği hazzı görün. Ben Calibre kitaplığımda e-kitap olarak 2 günde bitirmiştim ve sadece şunu söylüyorum: bir hayvan ve insan psikolojisi ancak bu kadar iyi anlatılabilir.

Reşat Nuri Güntekin'in Acımak adlı romanını okuyabilirsiniz. Ayrıca hemen olmasa da 1984 ve Hayvan Çiftliği'ni de okumanızı tavsiye ederim.

Bu arada eğer e-kitaplar ile ilgileniyorsanız deep web'de Imperial Library'i öneririm. Tabi normal tarayıcı da açmak isterseniz sonuna "sh" veya "to" benzeri parametreler ekleyerek açmalısınız. PC Programlama'dan tutun da roman, hikaye v.b. bütün eserler var. Ayrıca sadece türkçe kitaplar için arama çubuğuna "lang:tr" parametresini yazmalısınız. Buyrun link "https://xfmro77i3lixucja.onion"

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı