Kitap Önerisi

Ayılar_Kralı

Hectopat
Arkadaşlar psikolojimi bozacak biraz ağır tarzda kitap önerir misiniz? Tabi öyle bir çeşit varsa :) Veya güzel ve fazla uzun olmayan felsefe kitabı da olur. Aşklı meşkli şeyler olmasın lütfen. Kişiyi geliştirebilecek kitaplar daha çok demek istediğim. Mümkünse İnternet'ten indirmek için linkte atsanız fena olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Felsefi olarak Sokrates'in Savunması adlı kitabı okumuştum ve bayağı bana göre yabancı kelime vardı. Güzel ve kısa bir kitaptı. Bir de Sol Ayağım adlı bir kitap var. Çok güzeldir.

Arkadaşlar psikolojimi bozacak biraz ağır tarzda kitap önerir misiniz? Tabi öyle bir çeşit varsa :) Veya güzel ve fazla uzun olmayan felsefe kitabı da olur. Aşklı meşkli şeyler olmasın lütfen. Kişiyi geliştirebilecek kitaplar daha çok demek istediğim. Mümkünse İnternet'ten indirmek için linkte atsanız fena olmaz.
Film önereyim, psikolojini bozmak istiyorsan: Srpski Film, Bijita Q, Grotesque. Kalıcı hasarlar bırakabillir.

Ne istediğinizi tam olarak anlamamak ile beraber, felsefe disiplinine giriş niteliği için aşağıdaki kitapları okuyabilirsiniz:​
  • Nigel Warburton - Felsefenin Kısa Tarihi​
  • Bertrand Russell - Batı Felsefesi Tarihi 3 Cilt​
  • Frederick Copleston - Copleston Felsefe Tarihi 9 Cilt.​

Psikoloji bozacak bir kitap olarak Sokrates’in Savunması...
Okudum onu.
Film önereyim, psikolojini bozmak istiyorsan: Srpski Film, Bijita Q, Grotesque. Kalıcı hasarlar bırakabillir.
Film olmaz maalesef.Ama teşekkürler yine de.
Aldous Huxley - Cesur Yeni Dünya kitabını okumadıysan okumanı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim. Bulursam okuyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı