Kitap okuyor musunuz?

Okuyor musunuz?

• Evet

Oy: 140 56,5%
  • Hayır

Oy: 108 43,5%

• Oy verenlerin toplamı
    248
Kitap okumak benim için yemek yemek, uyumak gibi bir ihtiyaç halini aldı. Birgün, zihnimde yer alan bütün kitapları okuyamadan öleceğim için çok üzülüyorum. Kitap okumadan geçen bir günüm olduğunda (ki hayat şartlarında illa ki olabiliyor.) Kendimi inanılmaz rahatsız hissediyorum. Dediğim gibi yemek yemek gibi bir şey benim için artık.

Sınavlarım ha yapıldı ha yapılacak derken 1, 2 aydır adam akıllı elime ders kitapları dışında kitap bile alamadım. Onun dışında eskisi gibi her gün düzenli olarak okuyamasam da okumaya özen gösteririm.

Nefret ederim. Bir aralar çok seviyordum. Aksiyon türü okuyordum. Çevrem ''apuk supuk'' kitaplar okuma diye baskı yapınca saldım.

Okula başladığımdan beri en çok söylenen söz "kitap okumalısın" ama ben bir kere bile isteyerek elime alıp okumadım hiçbir kitabı. Çok sıkıcı ve insanın içini daraltan bir aktivite bence. Kokusu dışında hiç bir güzel yanı yok bana göre. Okumam hızlı ve okuduğumu anlayabiliyorum kitap okumamama rağmen. İlla okuyacaksam da bilimle alakalı bir kitap okurum, hikaye/roman asla.

Geri
Yukarı