Kitap okuyor musunuz?

Hocam adını hatırlayamadığım bir çzigi roman vardı, bulabilirsem linkini atarım çok güzeldi tavsiye ederim, tabii bulabilirsem.😄

Dostum @Iskenderun özür dilerim dostum benim yüzümden ban yedin, sanırım 3 gün, dinle affetmek zorunda değilsin ama özürümü kabul et yeter.🙏😭
Bulursanız mutlaka atın. Çizgi roman okumayı da severim. Montaigne "denemeler" sayfa sayısı az olduğu halde zorla bitirdim. Sayfa sayısı 310 gibiydi. Ağır bir kitap.

Kitap okumayı ihmal etmeyin. Doğru düzgün okumaya 15 yaşında başladım. Alışkanlık edinin. Uyumadan önce 10 sayfa okuyun. En azından... Çok kitap okuyan iyi paragraf sorusu çözer.

Eskiden sürekli kitap okurken 1-2 yıldır çok az okuduğumu fark ettim... Son yıllarda çok seyrek okuyorum gerçekten. Sınav telaşları ve oyun oynama isteği kitaba ayıracağım vakti bitiriyor.

Bulursanız mutlaka atın. Çizgi roman okumayı da severim. Montaigne "denemeler" sayfa sayısı az olduğu halde zorla bitirdim. Sayfa sayısı 310 gibiydi. Ağır bir kitap.
Hocam, benimki biraz fazla çocukça, yeni ergence diyeyim, öyle bi adam var onun hayatını anlatıyor 4 kitapta, bende 4 sene önce 12 yaşımda okumuştum.

Hocam, benimki biraz fazla çocukça, yeni ergence diyeyim, öyle bi adam var onun hayatını anlatıyor 4 kitapta, bende 4 sene önce 12 yaşımda okumuştum.
Okumuştum 21 yaşındayken yani geçen sene. Çok güzeldi. Teşekkür ederim. Bir de Teşebbüs vardı.

Kitap okumayı ihmal etmeyin. Doğru düzgün okumaya 15 yaşında başladım. Alışkanlık edinin. Uyumadan önce 10 sayfa okuyun. En azından... Çok kitap okuyan iyi paragraf sorusu çözer.

Hocam, Metal fırtına serisini okudunuz mu, veya okuyan varsa nasıl bir seri, okunmalı mı?

Geri
Yukarı