Kitap satışı yaparken nerede hata yapıyorum?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
İyi geceler herkese. 2019 YKS kazandım sonrası 2021 DGS için aldığım kitapları satıyorum ama satın aldığım yıl fiyatlarından satıyorum. Yine de zor satılıyor neden? İndirim isterse yapıyorum ve Gardrops üzerinden satıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat düşürmeyi deneseniz? Ben şahsen başkasının alıp kullanmadığı için sattığı ürünleri genelde almıyorum çoğu insanda benim gibi düşünüyor. Pahalı yazıp elinizde kalacağınıza ucuzdan satın cebinize parası girsin.

Fiyat düşürmeyi deneseniz? Ben şahsen başkasının alıp kullanmadığı için sattığı ürünleri genelde almıyorum çoğu insanda benim gibi düşünüyor. Pahalı yazıp elinizde kalacağınıza ucuzdan satın cebinize parası girsin.

Sorun şu pahalı satmıyorum. Ben kitabı geçen yıl aldıysam satın aldığım yıl fiyatından satıyorum. Geçende 50 TL'ye 345 TYT Türkçe soru bankasını sattım. Günümüz şarta göre isteyerek ve elden çıkarmak için en ucuza satıyorum. Ayrı olarak indirim isteyen olursa 5-10 TL daha düşüyorum zaten.

Hocam şimdi ben test kitabı aldığım zamanları düşünüyorum da ilk önceliğim kitabın o yıl çıkmış olması yani güncel olması oluyordu. Ondan sonra seçtiğim kitabı hesaplı bir şekilde almaya çalışıyordum. Sattığınız kitap eski basım olabilir mi?

Hocam şimdi ben test kitabı aldığım zamanları düşünüyorum da ilk önceliğim kitabın o yıl çıkmış olması yani güncel olması oluyordu. Ondan sonra seçtiğim kitabı hesaplı bir şekilde almaya çalışıyordum. Sattığınız kitap eski basım olabilir mi?

2018-2020 basımlı. Matematik, kimya dersleri. Hesap konusunda sorun yok cidden kitapları günümüz fiyatına göre bilerek düşük satıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı