Sevgilim olmuyor nerede hata yapıyorum?

coroglen13

Femtopat
Daha fazla  
19'um, yani 20 olmama da az kaldı. Tek bir kız arkadaşım olmadı ki bugüne kadar boş bir şey gibi geldi bana ve hep kendime odaklandım geliştirdim kendimi genel kültür olsun müzik olsun resim olsun dil olsun ilerledim bayağı. İngilizce öğretmenliği okuyorum bu arada. Keman ile beraber 4 ensturman biliyorum ve dijital çizim yapıyorum amatör olarak ayrıca elektroniklerle de aram iyidir anlarım. Bunları hava atmak için vs demedim ki yetenek değil tamamen vakit ayırma ile alakalı. Tipe gelecek olursa yakın arkadaşlarım ortalamanın üstüsün diyor ben öyle hissetmiyorum pek :/.karakter olarak dürüst efendi birisi olarak görülürüm ki 5 vakit namaz kılıyorum ibadetlerimi de yapıyorum. Birisine açıldım da arkadaş kalalım dedi yani ondan sonra da olmadı kimseyle. Sorun ne ve nasıl bir yol izlemek lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tipe gelecek olursa yakın arkadaşlarım ortalamanın üstüsün diyor ben öyle hissetmiyorum pek :/.
Tiple sevgili bulmanın bir alakası yok.
karakter olarak dürüst efendi birisi olarak görülürüm ki 5 vakit namaz kılıyorum ibadetlerimi de yapıyorum.
Dinine bağlı birisi olman sana kız konusunda yardımcı olmaz, dürüst ve efendi birisi olman da kızlara karşı ilgini göstermemene sebep oluyor muhtemelen hoşlandığın bir kız oluyor ve onu sadece izliyorsun oysa onu izlemek yerine gidip flörtleşmeli ve her şeyi açığa vermemelisin. Kızdan hoşlandığını söyleme sevdiğini söyleme ama bunları belirten hareketler yapabilirsin yani onu diğer kızlardan farklı bir konumda gördüğünü belirtecek şekilde davranabilirsin. Diğer kızlara umursamaz davran istediğin kızı ise buluşmaya davet et reddederse onu da diğer kızlarla aynı kefeye koy ve başka bir kız bul.
1Birisine açıldım da arkadaş kalalım dedi yani ondan sonra da olmadı kimseyle.
Açılmak diye bir saçmalık olmaz kıza hiçbir karşılık almadan onu sevdiğini söylersen o kız seni cepte görür ve seninle birlikte olmak istemez bu forumda neden bu kadar çok öneriliyor bilmiyorum ama açılmayın açılmayın açılmayın. Hislerinizi bu kadar basite indirgemeyin kız sadece güzel ve sempatik diye onu sevdiğinizi zannedip dünyadaki tek kız oymuş gibi hareket ediyorsunuz sonra reddedilip buraya gelip açıldım reddedildim napıcam diye triplere giriyorsunuz. Açılıp da gerçekten sevgili olan kimi gördünüz?
Sorun ne ve nasıl bir yol izlemek lazım?
Kız arkadaş bulmak için çok kızla konuşmalısın. Yatırım yapmak gibi düşün bir borsada tüm paranı bir kağıda mı oynarsın yoksa uzun dönemde en yüksek faydayı elde etmek için sana fayda sağlayacak kadar çok kağıda mı oynarsın? Bir kızla konuştuğun için diğer kızlarla da konuşmayı kesme birçok kızla konuş ama sevgilin olduğunda da diğer kızlara yazmayı bırak isterse onlar sana yazsın onlara sevgilin olduğunu söylemeden muhabbete devam edersin böylece hem sevgilin olduğunda sadece ona muhtaç olmazsın hem senden ayrıldığında elin dolu olur başka birini çabucak bulursun.

19'um, yani 20 olmama da az kaldı. Tek bir kız arkadaşım olmadı ki bugüne kadar boş bir şey gibi geldi bana ve hep kendime odaklandım geliştirdim kendimi genel kültür olsun müzik olsun resim olsun dil olsun ilerledim bayağı. İngilizce öğretmenliği okuyorum bu arada. Keman ile beraber 4 ensturman biliyorum ve dijital çizim yapıyorum amatör olarak ayrıca elektroniklerle de aram iyidir anlarım. Bunları hava atmak için vs demedim ki yetenek değil tamamen vakit ayırma ile alakalı. Tipe gelecek olursa yakın arkadaşlarım ortalamanın üstüsün diyor ben öyle hissetmiyorum pek :/.karakter olarak dürüst efendi birisi olarak görülürüm ki 5 vakit namaz kılıyorum ibadetlerimi de yapıyorum. Birisine açıldım da arkadaş kalalım dedi yani ondan sonra da olmadı kimseyle. Sorun ne ve nasıl bir yol izlemek lazım?

Şahsen ben düştüm ama bir kız para veya tipe önem verir gördüğüm kadarıyla.

Genel kültür olsun müzik olsun resim olsun dil olsun ilerledim bayağı. Keman ile beraber 4 ensturman biliyorum ve dijital çizim yapıyorum amatör olarak ayrıca elektroniklerle de aram iyidir anlarım.

Sırf bu konularla ilgilendiğiniz için size düşebilecek bir sürü kız var. Bence bunların popüler olduğu Instagram hesaplarını takip edin ve yptıklarınızı sosyal medyada paylaşın.

Tipe gelecek olursa yakın arkadaşlarım ortalamanın üstüsün diyor ben öyle hissetmiyorum pek :/.

Birçok kız tipe bakmaz birçok tanıdığım çirkin insanlar var ve gerçekten çok fazla kız arkadaşları var.

Birisine açıldım da arkadaş kalalım dedi yani ondan sonra da olmadı kimseyle.

Bunu herkes yaşıyor dediğim gibi tipinizle falan alakalı değil, eğer olmuyorsa ona tam anlamı ile aşık değilseniz diğerlerine geçin. Hem aşk tecrübe gerektiren bir şey değildir, çok fazla sevgilisi olan biri doğru aşkı bulamayabilir ya da sizin gibi aşk ile tecrübesi olmayan biri hayatının aşkını 2. denemesinde bulabilir.

Sosyal ortamlara gir yakışıklı isen kız düşürebilirsin ama uğraşman gerekir.

Eğer sevgili arıyorsanız kızların size gelmesini beklemeyin siz onlara gidin. Para gibi düşünün siz onu istemezseniz bir şekilde geç olsa da gelir ancak isterseniz daha hızlı gelir.

Şahsen ben düştüm ama bir kız para veya tipe önem verir gördüğüm kadarıyla.

Aman hocam yakarsın bizi :)

Sırf bu konularla ilgilendiğiniz için size düşebilecek bir sürü kız var. Bence bunların popüler olduğu Instagram hesaplarını takip edin ve yptıklarınızı sosyal medyada paylaşın.

Hocam tek başıma orkestra yapıyorum işte bazen parça çalıp atıyorum ama öyle eridim diyen yok

eğer olmuyorsa ona tam anlamı ile aşık değilseniz diğerlerine geçin
bunda biraz zorlandım ama sonunda kabullendim mecburen bitirdim sevgimi

Eğer sevgili arıyorsanız kızların size gelmesini beklemeyin siz onlara gidin.

Hocam ilkinden sonra ben mesela bir adım atarım 2. adımı atmadan onun gelmesini beklerim. İlkinde yaptığım hata 2. adımı da ben attım. Bir de üzülmemek için birisinin yanaşmasını bekleyebilirim bilmiyorum kafam karışık. İlk adımı ben atınca o da gelmeyince zorumuza gidiyor azıcık :)

@coroglen13 hocam bir tek samimiyet eksikliği kalmış. Daha sosyal davranılırsa sorun çözülür bence.
hocam sosyalim zaten fazla hep mizahi bir konuşmam var yerine göre hareket ediyorum ben ama dengeyi sağlıyorum zaten.Sorun şu herkes arkadaş olarak görüyor beni galiba onlar öyle görünce de ben diğer türlü yaklaşınca sıkıntı oluyor biraz

Son düzenleme:
Hocam tek başıma orkestra yapıyorum işte bazen parça çalıp atıyorum ama öyle eridim diyen yok.

Hastag, güzel kızlara takip isteği atmak tarzı şeyler yapmanızı öneririm.

Bunda biraz zorlandım ama sonunda kabullendim mecburen bitirdim sevgimi.

Evet birçok kişi için Ex'ini unutmak zordur ancak bunu yapabildiyseniz ne mutlu.

2. adımı atmadan onun gelmesini beklerim. İlkinde yaptığım hata 2. adımı da ben attım.

Ben de bunu yapıyorum neden bilmem ancak Türkiye'de çoğu kız sizin onunla sevişmeyeciğinizi anlayınca sizinle sevişiyor değişik bir şekilde.

Bir de üzülmemek için birisinin yanaşmasını bekleyebilirim.

Eğer seviliniz olmasını çok fazla istemiyorsanız. Kısacası askerden yeni çıkmış biri gibi değilseniz evet sizin onlara gelmesini bekleyebilirsiniz hem de bu kızlar ile yaşanan aşk biraz daha uzun süreli olur.

Sorun şu herkes arkadaş olarak görüyor beni galiba onlar öyle görünce de ben diğer türlü yaklaşınca sıkıntı oluyor biraz.

Çevreniz çok fazla ise ve de size aşık birileri olduğunu düşünüyorsanız sevgili aradığınızı söyleyebilirsiniz.

Eğer seviliniz olmasını çok fazla istemiyorsanız. Kısacası askerden yeni çıkmış biri gibi değilseniz

Hocam yanlış anlaşılmasın azıtmış değilim 😄.sadece artık biraz sorgulamaya başladım yani yoksa acelem yok ki sevilme ihtiyacı duymadım pek.oluşmaya başlamış demek ki istek geldiğine göre. Bir de öyle hani istek dediğim cinsel olarak değil yani :)

Çevreniz çok fazla ise ve de size aşık birileri olduğunu düşünüyorsanız sevgili aradığınızı söyleyebilirsiniz.

Çevrem orta düzeyde yani kime göre fazla orası değişiyor işte. Kimsenin olduğunu düşünmüyorum be olsa bile belli ederler genelde öyle birisini görmedim galiba. Ortamda kız kız diye ağlamam yani olursa olsun olmazsa olmasın hocam 🙂.Bir de sırf sevgili varlığı olsun diye istemiyorum yani

Yeni konular

Geri
Yukarı