Kitap tavsiyesi

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar, Elektrik Elektronik Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Boş vaktim çok inanır mısınız bilmiyorum ama cidden oyun oynamaktan sıkıldım. Lisede oyun oynamaya fırsatım olmadığı için kitaba verirdim kendimi. Şimdi fırsatım olsa da kitaba vermek istiyorum kendimi. Klasik önermeyin beğendiğiniz ve benimsediğiniz yeni (yeni olması zorunlu değil) yazar ve kitapları ufak açıklamalarla önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar, elektrik elektronik mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Boş vaktim çok inanır mısınız bilmiyorum ama cidden oyun oynamaktan sıkıldım. Lise de oyun oynamaya fırsatım olmadığı için kitaba verirdim kendimi. Şimdi fırsatım olsa da kitaba vermek istiyorum kendimi. Klasik önermeyin beğendiğiniz ve benimsediğiniz yeni (yeni olması zorunlu değil) yazar ve kitapları ufak açıklamalarla önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ince memet serisi.
1 Ve 2. kitabını okudum harika bir eser.
Yasar Kemal başyapıtı.

Arkadaşlar, Elektrik Elektronik Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Boş vaktim çok inanır mısınız bilmiyorum ama cidden oyun oynamaktan sıkıldım. Lisede oyun oynamaya fırsatım olmadığı için kitaba verirdim kendimi. Şimdi fırsatım olsa da kitaba vermek istiyorum kendimi. Klasik önermeyin beğendiğiniz ve benimsediğiniz yeni (yeni olması zorunlu değil) yazar ve kitapları ufak açıklamalarla önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Alamut Kalesi ve Martine Eden. Alamut Kalesi'ni çok beğendim kitaptan çıkamıyorsunuz mutlaka okunması lazım. Hatta kuşatma, 1100'lü yılları falan seviyorsanız tam size göre. Hasan Sabbah'ın kendi intihar timini kurmasını anlatıyor. Martine Eden'e ise abimin önerisi ile başladım şimdilik güzel gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı