Kitap Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler hepsini not aldım. Göz atacam beğenirsem alırım. Size bir sorum daha olacak. Normal kitap mı E-kitap mı?
İkisi de aynı şeyleri anlatsa da E-Kitabın pratikliğini normal kitap, normal kitabın hissini E-Kitap veremez. Hangisini istersen kullanabilirsin. Kağıt ve baskı maliyeti olmadığı için internette daha ucuz oluyorlar. E-Kitap severlere "kültürsüz", E-Kitap tanımayıp normal kitapla işini görenlere "cahil" yakıştırması başlı başına bir saçmalık zaten. İkisi arasındaki çatışmaya hiçbir zaman anlam veremedim :D
Kitap yerine dizi izle.
Dizi/filmlerin büyük çoğunluğu zamanımızın kültür öğesi sayılabilir düzeydeler. İkisinden de alınacak şeyler farklıdır, insana kattıkları farklıdır ancak hiç kitap okumayıp dizi izlemek bence iyi bir şey değil.

Son düzenleme:
"Parayı bulduğum an alayını maviye boyayacağım" bu kitaba bi göz atın. Muhteşem bir eser bana göre :d Ondan başka hayranı olduğum Adolf Hitler "KAVGAM" kitabını da okuya bilirsin. Ama A.Hitler i sevmiyorsan senin için bişey ifade etmez.

Adolf Hitler "KAVGAM" kitabını da okuya bilirsin.
15 yaşında biri için bu kitap Das Kapital'den farksızdır. Şimdiki ekonomistler, tarihçiler bile KAVGAM ve Das Kapital için tartışırken bu öneri biraz saçma geldi bana.

"Parayı bulduğum an alayını maviye boyayacağım" bu kitaba bi göz atın. Muhteşem bir eser bana göre :d Ondan başka hayranı olduğum Adolf Hitler "KAVGAM" kitabını da okuya bilirsin. Ama A.Hitler i sevmiyorsan senin için bişey ifade etmez.
Ama neden söylediniz ki kitabın tam adını:D ''Parayı Bulduğum An Alayını ...'' şeklinde yazsanız daha iyi olurdu.

Robinson Crusoe şiddetle tavsiye ederim.

Benim önerim Oyun Ustası, Erebos, Uçabilen Kız ve Da Vinci Şifresi olacak. 14 yaşımdayım ve bu kitapları heyecanla okudum. (Da Vinci Şifresi biraz karışık ve kafanızı karıştırabilecek bir kitap.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı