Kitaplar neden çok pahalı?

575423

Centipat
Kitap fiyatları çok uçmuş, öğrenci arkadaşlarımızın Allah yardımcısı olsun. Akıl alır gibi değil bunlar kafayı yemiş ihtiyaç olan bir şey neden ve nasıl bu kadar pahalılaşabiliyor aklım almıyor. Ben de kitap aldığım zaman üzülüyorum önceden 4-5 kitap birden alırken şimdi 1 taneyi zor alır olduk. Herkes bir şeylerden yakınırken bende kitaplar konusunda yakınmak istedim :)

Kitap fiyatları çok uçmuş, öğrenci arkadaşlarımızın Allah yardımcısı olsun. Akıl alır gibi değil bunlar kafayı yemiş ihtiyaç olan bir şey neden ve nasıl bu kadar pahalılaşabiliyor aklım almıyor. Ben de kitap aldığım zaman üzülüyorum önceden 4-5 kitap birden alırken şimdi 1 taneyi zor alır olduk. Herkes bir şeylerden yakınırken bende kitaplar konusunda yakınmak istedim :)
Hocam çok haklısınız.

Hocam kitabı geçtim, bugün doğum günüm kendime pasta alacak param dahi yok, kitabı nasıl alacağım hiç düşünemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maliyet arttı, nakliye ücretleri inanılmaz durumda. Üretim maliyeti çok çok üst seviyede eskiye nazaran, elektriği yemeği suyu işçisi maaşı sigortası vesaire derken ne yapacak üretici? Mecburen fiyat arttırma yoluna gidecekler.

Geri
Yukarı