Kitlesinden nefret ettiğiniz oyunlar neler?

Bence RDR 2 ile
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu oyun kıyaslanmalı. İkisinde de sadece at sürüyosun birinde sadece ana karakter yok tek fark o.

Bence RDR 2 ile
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu oyun kıyaslanmalı. İkisinde de sadece at sürüyosun birinde sadece ana karakter yok tek fark o.

Yok be hocam bence RDR2 çok güzel oyun. Fakat GoW çok daha iyi.

(-) Kitlesinden nefret eden kişi sayısı

(35) Riot games
(6) Red Dead Redemption 2
(5) CS:GO
(4) Roblox
(4) Pubg Mobile
(3) Witcher 3
(3) GTA 5 Public
(2) God of War
(2) Genshin Impact
(2) Call of Duty
(2) Pubg
(2) Brawl Stars
(1) Fortnite
(1) TFT
(1) Brawlhalla
(1) FIFA
(1) Rainbow - For Honor
(1) Dota 2
(1) Seafight
(1) Fromsoft
(1) Overwatch
(1) Undertale
(1) Zula
(1) Dark Souls
(1) Elden Ring
(1) GTA San Andreas
(1) Ubisoft
(1) Pixel Gun 3D
(1) Free fire

Uyarı yiyeceğim diye random atamıyorum😀. Sizin gibiler yüzünden fanboyluk kötü bir şey sanılıyor, bana birisi "en iyi oyun GoW" dese bence RDR2 derim, ama "RDR2'nin GOTY'si nerede?" derse bende senin dediğin sözde kötü bir şey olan fanboyluk yaparım. Nicke takılmışsın, sevdiğim bir oyun karakterinin ismi, sa-na-ne? Neymiş yaşım 12'imiş, nereden biliyorsunuz? Bu konuşmalara göre senin yaşın 3. İnsanların sevdiği oyunlara boş boş laf atıp oyunu savunanlara fanboy diyen kitle çıksın bu forumdan. En sevdiğim oyun RDR2, çok mu zoruna gitti?

Bay maalesef bilememiş konuştu, iki oyunuda oynadıysan "bence en iyi oyun GoW" de geç.

Asıl ben kendimi zor tutuyorum şu an atmamak için:D hem diyor "bence" en iyi oyun RDR2 diyorum sana ne, hem de diyor ki "en iyi oyun RDR2" git ilk önce kendinle çelişme. Bence RDR2 demene bir şey demedik, gelip en iyi oyun RDR2 demeye hakkın yok. Fanboyluk bu yüzden kötü ve sende kötü bir örneksin evet

CS/VALORANT fanatikleri. Sürekli bir münakaşa içindeler. Valve ve Riot bu kitleler kadar kafa yormuyordur oyunları yaparken.

(-) Kitlesinden nefret eden kişi sayısı

(35) Riot games
(6) Red Dead Redemption 2
(5) CS:GO
(4) Roblox
(4) Pubg Mobile
(3) Witcher 3
(3) GTA 5 Public
(2) God of War
(2) Genshin Impact
(2) Call of Duty
(2) Pubg
(2) Brawl Stars
(1) Fortnite
(1) TFT
(1) Brawlhalla
(1) FIFA
(1) Rainbow - For Honor
(1) Dota 2
(1) Seafight
(1) Fromsoft
(1) Overwatch
(1) Undertale
(1) Zula
(1) Dark Souls
(1) Elden Ring
(1) GTA San Andreas
(1) Ubisoft
(1) Pixel Gun 3D
(1) Free fire
riot az kalmış

Asıl ben kendimi zor tutuyorum şu an atmamak için:D hem diyor "bence" en iyi oyun RDR2 diyorum sana ne, hem de diyor ki "en iyi oyun RDR2" git ilk önce kendinle çelişme. Bence RDR2 demene bir şey demedik, gelip en iyi oyun RDR2 demeye hakkın yok. Fanboyluk bu yüzden kötü ve sende kötü bir örneksin evet
Ne alaka, en iyi oyun derken ben kendim için olanı söylüyorum, yani kendimi kastediyorum. Bu arada en iyi oyun rdr2 diyen birini fanboy diyen, @Godlixy isimli arkadaşı rdr2 nin GOTY'si nerede dediği için savunuyorsun, yani kendinle çelişen sensin. Göz ardı listesi +1.

Yeni konular

Geri
Yukarı