Kitlesinden nefret ettiğiniz oyunlar neler?

Hocam sansürleyip yine atıyorlar. 10k saat LoL'üm var üzerine 1milyon Twitch'im var ama sadece iki kişiye sövdüm (ikisi de yakın arkadaşımdır.).

Bende deli gibi oynarım. Hatta takımda en iyi mantıklı ben oynarım. Bazen nadir de olsa çok öldüğüm oluyor onda bile karşıya bayağı hasar veriyorum late de falan. Kuzende eski oyuncu bütün Hero'lar açık ama beyin mi yok yetenek mi bir şeyler eksik çok kötü oynuyor bir şey de diyemiyorum. Dereceli maçlarda 1 kişi eksik giriyoruz neredeyse takımda tamamen şans. Zaten çoğu berbat. Yani deli gibi oynamama rağmen yenilgi çok oluyor. Solo hariç bütün lane oynarım canavar gibi. Ama olmuyor maalesef kitlesi de belli.

Bende deli gibi oynarım. Hatta takımda en iyi mantıklı ben oynarım. Bazen nadir de olsa çok öldüğüm oluyor onda bile karşıya bayağı hasar veriyorum late de falan. Kuzende eski oyuncu bütün Hero'lar açık ama beyin mi yok yetenek mi bir şeyler eksik çok kötü oynuyor bir şey de diyemiyorum. Dereceli maçlarda 1 kişi eksik giriyoruz neredeyse takımda tamamen şans. Zaten çoğu berbat. Yani deli gibi oynamama rağmen yenilgi çok oluyor. Solo hariç bütün lane oynarım canavar gibi. Ama olmuyor maalesef kitlesi de belli.
Hocam ben bitirdim artık oyunu hep kazanıyorum.
IMG_20230107_191308~2.jpg

Kazanmak istemeyince de kazanıyorum.
IMG_20220911_092459~2.jpg

Geçen sezon. 2 lose'un birinde kız trip attı (hak ettim). Diğerinde de 2 smurf pre geldi.

Direkt bir oyuna bağlı değil de ben hangi oyun olursa olsun, en basit terimleri bile yabancı haliyle söyleyip sanki ameliyatta yapacağı süreci latince anlatan doktor gibi bir sürü yabancı kelime sıralayan kitleyi sevmiyorum. Türkçesi belki de 1 cümle ile açık biçimde anlatılacakken herifler araya onca yabancı gereksiz terim sokuyor. Genelde bunu lolcüler aşırı yapıyor.

God of War ben nefret etmiyorum oyundan ama kitlesi oyunu en iyi oyun sanıyor ve sürekli dinlemeden üsteliyorlar ne anlatsan boş.
Heavenly Sword oyununun God of War (PS3 zamanı) serilerinden daha güzel ve onun kadar linear olmadığını söylediğimde GoW fanı arkadaşımın hemen savunmaya geçerek HS oyununun onu kopyaladığını söylemesi, buna karşılık da benim GoW'da level dizaynın çok kendini tekrar ettiğini ve sıkıcı olduğunu söylemem hiç bir şekilde uzlaşamamamıza neden olmuştu.

Heavenly Sword'un level dizaynı ve mekaniklerini daha iyi buluyorum. PS3 zamanı GoW oyunları oldukça sıkıcı geliyordu bana, hiç birini de sevmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı