Kıyamet kopacak mı?

Doğru mu?

• Oy verenlerin toplamı
    106
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vodafone ile alakası yok, genel bir problem oluştu az önce.
Hocam biz Vodafone kullanıyoruz ailecek, sayfa hataları çok oluyor, internet yüzünden.

O yüzden dedim yanlış anlamayın🙂
Hocam son birşey soracağım bulutlar çok hızlı hareket ediyor, bana mı öyle geldi?

Son düzenleme:
Kıyamet yarın itibarıyla saat akşam 7'yi 6 geçe kopacak. Kesin bilgi, yayalım lütfen.

Kıyamet yarın itibarıyla saat akşam 7'yi 6 geçe kopacak. Kesin bilgi, yayalım lütfen.
Hocam dalga geçmeyin 🤦🏼‍♂️, cidden ama bulutlar anormal hızla gidiyor burda.

Hocam korkulacak bir şey yok. Yarın camileri tamamen dolu görmezsem ne olayım. Hayatınızı doğru yaşadığınıza inanıyorsanız, sıkıntı yok. Ben yarın da olsa, milyonlarca yıl bekleyecek olsak da korkmuyorum. Bir hatam olduysa, en kısa zamanda cezasını çekerim. Ama ben yeterince iyi yaşadığımı düşünüyorum. Ne olursa olsun, hayatınıza bakın.

Hocam korkulacak bir şey yok. Yarın camileri tamamen dolu görmezsem ne olayım. Hayatınızı doğru yaşadığınıza inanıyorsanız, sıkıntı yok. Ben yarın da olsa, milyonlarca yıl bekleyecek olsak da korkmuyorum. Bir hatam olduysa, en kısa zamanda cezasını çekerim. Ama ben yeterince iyi yaşadığımı düşünüyorum. Ne olursa olsun, hayatınıza bakın.
Haklısınız hocam, bende öyle düşünüyorum ancak burda bulutlar anormal sanki.

Hocam dalga geçmeyin 🤦🏼‍♂️, cidden ama bulutlar anormal hızla gidiyor burda.
Bak bana inanmıyorsun çünkü dalga geçtiğimi düşünüyorsun. Bana inanmayan adam neden asırlar önce yazılmış bir insanın veya insanların yazdığı kanıtlanmamış bir kitaba inansın? Bu arada, ek bilgi: Bulutlar burada ters yönde gidiyor. Yüceler yücesi tanrı hepimizi korusun.

Haklısınız hocam, bende öyle düşünüyorum ancak burda bulutlar anormal sanki.
Hocam korkudan görüyorsunuzdur. Yatın uyuyun. Zaten sabaha olacak bir şey varsa olur.
Bak bana inanmıyorsun çünkü dalga geçtiğimi düşünüyorsun. Bana inanmayan adam neden asırlar önce yazılmış bir insanın veya insanların yazdığı kanıtlanmamış bir kitaba inansın? Bu arada, ek bilgi: Bulutlar burada ters yönde gidiyor. Yüceler yücesi tanrı hepimizi korusun.
Dostum din tartışmıyoruz. Aradan gönderme yapıp dalga geçmen hoş değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı