Kıyamet kopacak mı?

Doğru mu?

• Oy verenlerin toplamı
    106
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam korkum yok şu anda technopat sağolsun, arkadaşım dedi bende baktım da üflermişcesine dönüyor kar habercisi fakan mı?

Kıyamet denilen şeyi dinler sokmadı mı kafamıza?
Hocam sakin din tartışan yok zaten, sadece garip garip olaykar üst üste geldi rivayetlere kapıldı bazı kişiler bende onlarfan biriyim gerginliğe gerek yok o konu kapandı 🙂

Küçük bir ekleme. Kıyamet genel değil bence kişiseldir. 🙃
Öldüğümüzde zaten kendi kıyametimiz kopmuş olucak.

Konu içeriği ile anket/başlık tamamen alakasız. Sormanız bile hata. Ayrıca neyin ne olacağını kimse bilemez.

Gereksiz Mesajlar
Kıyamet kopar ama son ses disko müziği açıp "kop kop kop" tarzında kopar.

Bak bana inanmıyorsun çünkü dalga geçtiğimi düşünüyorsun. Bana inanmayan adam neden asırlar önce yazılmış bir insanın veya insanların yazdığı kanıtlanmamış bir kitaba inansın? Bu arada, ek bilgi: Bulutlar burada ters yönde gidiyor. Yüceler yücesi tanrı hepimizi korusun.
Bana inanmayan adam derken kim olduğunuz bile belli değilken neden böyle bir soru sorma gereği duydunuz?
Bir insanın yazamayacağı kadar derin bir kitap olduğunu okuduğunuzda idrak edebilirsiniz.
Allah'ın, bir insan tarafından böyle bir kitap yazılamayacağına dair meydan okuyuşunu kuranı anlamak için okursanız onuda görebilirsiniz.
Kuran da geçenleri dikkatlice okuduğunuzda 1400 yıl öncesinden günümüze tuttuğu ışığı,bilimsel birçok gerçeği daha 1400 yıl öncesinden söylediğini görüyor olursunuz zaten.
Güneş sisteminden,yıldızlardan evrenden bahsedişini..
Dünyanın yuvarlak olması bile insan oğlu tarafından çoğunlukla ne zaman kabul edilmiş ?
Kuran bunu ne zaman söylemiş?
Yukarıda söylediklerim ise yüzlercesinden sadece bazıları..
Öncelikle kıyas ediniz,okuyunuz ve lütfen kimsenin inanışı ile dalga geçmeyiniz.

Tek kıyamet alameti o olsaydı korkabilirdiniz ama kıyamet alametleri fazla. Kıyamet her an kopabilir. İnsanoğlu kıyametin ne zaman olacağını nasıl bilsin?

Tek kıyamet alameti o olsaydı korkabilirdiniz ama kıyamet alametleri fazla. Kıyamet her an kopabilir. İnsanoğlu kıyametin ne zaman olacağını nasıl bilsin?
Bilmiyorum bana da öyle geldi ama bir nebze olsun içim ferah.

Kutuplarin degismesi sadece hizlandi yani bu kutuplar yillardir hareket ediyor. Bence bundan korkmamalıyız (Musluman iseniz)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı