Kıyamet sonrasını anlatan pek bilinmeyen oyun önerisi

KederliLahmacun

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN™ 5 5600 İşlemci
ASUS Prime B450M-K II AM4 Anakart
ASUS Dual RX 6700 XT Ekran Kartı
2x8 3200mhz DDR4 TUF RGB Ram
WD Blue 500GB NVMe SSD
ASUS Tuf Gaming GT301 Kasa
ASUS Tuf Gaming 750W B PSU
Meslek
Video Oyunu Çevirmeni / Öğrenci
Kıyamet sonrasını konu alan oyunlar arıyorum. Senaryo olarak önceliğim zombiler ancak genel olarak kıyamet sonrası her bir senaryoya açığım. Bu türde o kadar fazla oyun oynadım ki oynamadığım oyun kalmamıştır diye düşünüyordum bir süredir. Belki sizin de güzel tavsiyeleriniz vardır. Her bir tavsiyenize açığım.

Tabiri caizse bilindik her bir oyunu oynadım bu türde. Mümkünse pek duyulmamış oyunları önermenizi rica edeceğim. Teşekkürler şimdiden. FPS, TPS, izometrik, 2d vesaire hiç fark etmez.

Metro serisi.
Chernobylite. Zam gelmiş ama alınır gibi.
Teşekkürler, Metro serisini bitirmiştim.
Chernobylite'a bakacağım.
Stalker. Bunu oynamışsanız aynı türdeki oyunların yüzüne bakmazsınız.
Bayılmıştım bu seriye. Clear Sky'da bir bug yaşadığım için bitirememiştim. Teşekkürler.
Chernobylite geldi aklıma ilk. Bi' Steam'e bakayım belki başka şeyler de çıkar. Bu sırada oynadığın oyunları söylersen çok yardımcı olursun.
Teşekkürler.
Mad Max
Hard Truck Apocalypse
İkisini de oymamamışım, teşekkürler. Mad Max bir süredir aklımdaydı.

Popüler oyunlardan Fallout var ama bunu muhtemelen oynamışsınızdır.
En sevdiğim seridir.

Kıyamet sonrasını konu alan oyunlar arıyorum. Senaryo olarak önceliğim zombiler ancak genel olarak kıyamet sonrası her bir senaryoya açığım. Bu türde o kadar fazla oyun oynadım ki oynamadığım oyun kalmamıştır diye düşünüyordum bir süredir. Belki sizin de güzel tavsiyeleriniz vardır. Her bir tavsiyenize açığım.

Tabiri caizse bilindik her bir oyunu oynadım bu türde. Mümkünse pek duyulmamış oyunları önermenizi rica edeceğim. Teşekkürler şimdiden. FPS, TPS, izometrik, 2d vesaire hiç fark etmez.

Project Zomboid oynayabilirsiniz hocam.

@KederliLahmacun aşağıdaki oyunu buldum ekstradan. Bunun dışında pek iyi bir şey bulacağımı sanmıyorum.
Wasteland serisine de atılmayı planlıyorum, teşekkürler. Listemde yer edindiler.

Project Zomboid oynayabilirsiniz hocam.
Çok zorlanıyorum o oyunda nedense. Kardeşimin 50 günü aşkın hayatta kalmışlığı var diye biliyorum. Ben ikinci güne kalmadan cam kesiği gibi sebeplerden ölüp duruyorum. Ama çok hardcore bir oyun gerçekten. Atılmayı planlıyorum. Teşekkürler.

Geri
Yukarı