Kıyamet sonrasını anlatan pek bilinmeyen oyun önerisi

Wasteland serisine de atılmayı planlıyorum, teşekkürler. Listemde yer edindiler.

Çok zorlanıyorum o oyunda nedense. Kardeşimin 50 günü aşkın hayatta kalmışlığı var diye biliyorum. Ben ikinci güne kalmadan cam kesiği gibi sebeplerden ölüp duruyorum. Ama çok hardcore bir oyun gerçekten. Atılmayı planlıyorum. Teşekkürler.

Evet bende oynarken zorlanıyordum haklısınız, ama dünya oluştururken zorluğu ayarlayabiliyorsunuz hocam kendim yaptım ayarları o zaman bayağı oynamıştım.

Teşekkürler, Metro serisini bitirmiştim.
Chernobylite'a bakacağım.

Bayılmıştım bu seriye. Clear Sky'da bir bug yaşadığım için bitirememiştim. Teşekkürler.

Teşekkürler.

İkisini de oymamamışım, teşekkürler. Mad Max bir süredir aklımdaydı.

En sevdiğim seridir.
Hard Truck Apocalypse biraz eski bir oyun ama az bilinen dediğiniz için yazdım.
Genel olarak kamyonlarla savaş üzerine kurulu. Belki seversiniz.
Öte yandan Windows 10'da sorunsuz oynamayla ilgili bir yöntem vardı sanırım ben oynayalı epey oldu hatırlayamadım şimdi.

Gayet bilinen oyunlar da kimsenin oynamadığı oyunlar diyelim, Fallout 1 ve 2. Sıra tabanlı ve eski olduğu için oynanmıyor daha çok ama hikayesi vs. çok içine çekmişti beni, ikisinin de. Özellikle ilk oyun korku filmi gibi.

Onun dışında I am Alive var, Elex var.

Gayet bilinen oyunlar da kimsenin oynamadığı oyunlar diyelim, Fallout 1 ve 2. Sıra tabanlı ve eski olduğu için oynanmıyor daha çok ama hikayesi vs. çok içine çekmişti beni, ikisinin de. Özellikle ilk oyun korku filmi gibi.

Onun dışında I am Alive var, Elex var.
Elex ve I am Alive oyunlarını da ekledim. Teşekkürler.

Fallout 1 ve 2 çok eski geliyor bana şu an. Çok denedim girmeyi ama olmadı bir türlü. Şu an ikisinin de 3d remake i için yapmayacağım şey yok ama.

Geri
Yukarı