"Kıyametin alametlerini yazıp sonrada 25 kişiye dagıt" denen şey nedir?

HYRAXA

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU RTX 3050 6GB CPU AMD Ryzen 5 7640HS RAM : 2X8 16 GB DDR5 işletim sistemi: Windows 11 Pro Laptop: HP Victus 16-S0057NT
Arkadaşlar bu saçma şeyde ne boyle? Zaten adam orada denilen hiçbir şey yapmıyor ve de Allah'tan beklemeyip o salakça yoruma inanıyor. Durum çok kotu Allah'tan beklemeyip bu elektronik cihazdaki yorumdan beklemek çok saçma ve de bunu cidden yapan var YouTube'da shorts da hep görüyorum ve beni sinir ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takmayın. Küçükken inanılmaz korkardım bunlardan. Ama şimdi umurumda bile değil. İslam karşıtlığının bir sebebi olduğunu düşünüyorum o insanların. Düşünsene bir din var, o dine inan kişiler birbirlerine "Bak dünya şu şu olaylardan sonra yok olacak. Bunu 25 kişiye daha ilet yoksa bilmem ne olur" tarzı şeyler yazıyor. Müslüman olmasam korkardım muhtemelen İslam'dan.

Sosyal medyada prim elde etme yöntemlerinden sadece biri. Söz konusu yöntemin çoktan tarihi geçmiş olmalıydı fakat 2021'de dahi kullanılıyorsa demek ki hâlâ inanan insanlar var.

1630698830236.png
Genelde Facebook'ta 6-7 yıl önce dönen bir geyikti. Bir tane dosyaya kaydetmişim her gün buna gülüyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu saçma şeyde ne boyle? Zaten adam orada denilen hiçbir şey yapmıyor ve de Allah'tan beklemeyip o salakça yoruma inanıyor. Durum çok kotu Allah'tan beklemeyip bu elektronik cihazdaki yorumdan beklemek çok saçma ve de bunu cidden yapan var YouTube'da shorts da hep görüyorum ve beni sinir ediyor.

Sosyal medya uygulamalarının genelinde kullanılan primlere o kadar alıştık ki artık göze batmıyor. Milyon tane prim için yazılan saçma sapan şeyler var artık garipsemiyorum.

Bu konuyu açtığın için başına 1 tane atom 2 tane mermi 15000000 tane nükleer bomba yağacak. Ha eğer 20 kişiye bu konuyu atarsan kurtulursun. (ya bir de nasıl unuturum bizim çayımız boldur kafana çay da atacağız... 🥴)

Bu konuyu açtığın için başına 1 tane atom 2 tane mermi 15000000 tane nükleer bomba yağacak. Ha eğer 20 kişiye bu konuyu atarsan kurtulursun. (ya bir de nasıl unuturum bizim çayımız boldur kafana çay da atacağız... 🥴)

Hocam çay demeyin Allah korusun. Beğenirsem yorumunuzu atmazsınız değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı