Kız arkadaşa güvenememek

Kız ile neredeyse 3.5 ay oldu. 15 yaşında çok küçük bir kardeşinizim.

Bu arada, saçma konuşursam kusura bakmayın belki size göre küçük olabilirim.

Dostum çocuğu döveyim falan deme haklıysan bile haksız duruma düşersin ayrıca daha yaşınız küçük kız arkadaşının doğru söylediğini nereden biliyorsun? Yalan söylüyorda olabilir :) bak 2 ya da 3 sene önce erkek arkadaşımın başına bir olay geldi aynı sizin gibi bir arkadaş grubu kız benim arkadaşa ufak ufak yazılıyormuş benim arkadaş reddetmiş sanırım bu kızda sevgilisine ne anlattıysa bilmiyorum çocuğu güzel bir dövdüler hastahaneye ben götürmüştüm. :)
Ayrıca bir şey daha söyleyim dostum dikkate al alma şu zamanlarda takıldığın kızlara çok bağlanma hevesini al geç sen ne kadar çok seversen bir o kadar da üzülüyorsun.

Dostum çocuğu döveyim falan deme haklıysan bile haksız duruma düşersin ayrıca daha yaşınız küçük kız arkadaşının doğru söylediğini nereden biliyorsun? Yalan söylüyorda olabilir :) bak 2 ya da 3 sene önce erkek arkadaşımın başına bir olay geldi aynı sizin gibi bir arkadaş grubu kız benim arkadaşa ufak ufak yazılıyormuş benim arkadaş reddetmiş sanırım bu kızda sevgilisine ne anlattıysa bilmiyorum çocuğu güzel bir dövdüler hastahaneye ben götürmüştüm. :)
Ayrıca bir şey daha söyleyim dostum dikkate al alma şu zamanlarda takıldığın kızlara çok bağlanma hevesini al geç sen ne kadar çok seversen bir o kadar da üzülüyorsun.
Hocam yaşadığım bazı şeylerden sonra ben de sizin gibi düşünüyordum ama bu bana farklı geldi.
Ne yapsam bırakamıyor zaten gözlerinden bile anlıyorum yani.
Geçen bir sebepten tartıştık sinir krizi geçirecektim neredeyse kıza gürledim estim yaklaşık 15 dakika sonra yanıma geldi "her şey için çok özür dilerim lütfen böyle yapma" diye yalvarmaya başladı. Ne yapsam yine affediyor hocam. Ne yapayım cidden şaşırdım.

Hocam yaşadığım bazı şeylerden sonra ben de sizin gibi düşünüyordum ama bu bana farklı geldi.
Geçen bir sebepten tartıştık sinir krizi geçirecektim neredeyse kıza gürledim estim yaklaşık 15 dakika sonra yanıma geldi "her şey için çok özür dilerim lütfen böyle yapma" diye yalvarmaya başladı. Ne yapsam yine affediyor hocam. Ne yapayım cidden şaşırdım.
Ben böyle davransaydım eski kişilere, çoktan g**üme tekmeyi yerleştirirlerdi. :D

Dostum daha küçüksünüz sen ilişkine devam et ama çok takılma böyle şeylere rahat ol dediğim gibi bağlanma hevesini al geç.

Ben böyle davransaydım eski kişilere, çoktan g**üme tekmeyi yerleştirirlerdi. :D
Hocam dediğim gibi kız çoğunlukla bana kıyamıyor bile ki ben onun bu sevgisini mahvetmek istemediğim için böyle anlatıyorum yoksa ben de bilirim hadi görüşürüz bak exit orada deyip ayrılmayı.

Beni daha önce gördün dostum, yaşımız aynı ve deneyimimi paylaşmak istedim burada. Neredeyse okulun başından beri çıkıyoruz 2 gün sonra 5. ayımız olacak. Bu süre zarfınca gözlemlediğim şeyler şunlar; Birisine çok bağlanmamalısın hevesin geçince ben beceremiyorum gibisinden bir şeyler uydur sevgilini üzmeden ayrıl, eğer çok bağlanırsan ayrıldığın zaman doğru bir şey yapmışta olsanda kendini eksik hissedeceksin. Sevgilini onun seni sevdiğinden daha fazla sevme, sevgin ağır gelir taşıyamayabilir ve şımarıp (nasıl olsa beni köpek gibi seviyor ben onu çok sevmesemde sevecek) diyebilir yaşadığımdan biliyorum. Eğer kız sana istediğini vermiyorsa ayrılmalısın örneğin benim sevgilim ben söylemezsem bana sarılmaz, bu durumdan hiç hoşnut değilim yapacak bir şey yok zeki birisi fakat aşk hayatında geri kalmış her neyse konu bu değil. Sürekli yanında takılma, her dakika mesaj atma özlet kendini, o kendisi gelsin yanına. Bu dediklerimi yaparsan sıkılmadan ilerleyebilirsin. Son olarak da sevgilinle fazla temas kurma aşk usandırır dostum haberin olsun 😉.

Beni daha önce gördün dostum, yaşımız aynı ve deneyimimi paylaşmak istedim burada. Neredeyse okulun başından beri çıkıyoruz 2 gün sonra 5. ayımız olacak. Bu süre zarfınca gözlemlediğim şeyler şunlar; Birisine çok bağlanmamalısın hevesin geçince ben beceremiyorum gibisinden bir şeyler uydur sevgilini üzmeden ayrıl, eğer çok bağlanırsan ayrıldığın zaman doğru bir şey yapmışta olsanda kendini eksik hissedeceksin. Sevgilini onun seni sevdiğinden daha fazla sevme, sevgin ağır gelir taşıyamayabilir ve şımarıp (nasıl olsa beni köpek gibi seviyor ben onu çok sevmesemde sevecek) diyebilir yaşadığımdan biliyorum. Eğer kız sana istediğini vermiyorsa ayrılmalısın örneğin benim sevgilim ben söylemezsem bana sarılmaz, bu durumdan hiç hoşnut değilim yapacak bir şey yok zeki birisi fakat aşk hayatında geri kalmış her neyse konu bu değil. Sürekli yanında takılma, her dakika mesaj atma özlet kendini, o kendisi gelsin yanına. Bu dediklerimi yaparsan sıkılmadan ilerleyebilirsin. Son olarak da sevgilinle fazla temas kurma aşk usandırır dostum haberin olsun 😉.
Yok hocam zaten sevgisi ağır basıyor ki ben de o yüzden bu kızlayım. Böylesi çok daha iyi.

Normalde telefonda yazışsak sarılmaya falan sıcak bakmıyor terbiyeme uymaz, daha küçüğüz diyor ama elini tuttuğumda hiçbir şey demiyor yüzüme bakıp gülümsüyor mesela.

Her dakika mesaj atmıyorum zaten hocam. Eve akşam 8 gibi dönüyorum (giyinme PC yemek vs. 8 oluyor yani.) 9'a doğru o mesaj atmış oluyor zaten "selammmmm nasılsınnnn" diye.

Fazla temas kurmuyorum ama bol bol sohbet ettiğimiz oluyor.

Dedikleriniz için teşekkürler hocam.

Onun dışında, az önce konuştuk ve yarın ilk önce müdüre gideceğini ve bu işi burada bırakmak istemediğini söyledi, ben de yanında gideceğim. "Ben çok duygusalım, her an bozulabilirim, yanımda birisi gelmesi lazım." dedi. Ben de "kız arkadaşlarının çoğu güvenilmez. Eğer istersen yanında durabilirim hem anlatır hem de tutarım seni. Tabii, eğer istersen. Zorlamıyorum." dedim.
Bunu yapan şerefsizi de ya siciline işlettireceğim, o olmazsa bir güzel suyunu çıkaracağım.
Güncelleme: Bugün müdüre gitti kız arkadaşım. Döndüğünde müdür "tatilden sonra bakarız" demiş. Rezillik.

Dediğinizi yapıp kızla konuştum ciddi ciddi, neden güvenemediğimi olabildiğince yumuşak bir şekilde açıkladım, bana "aslında korkuyorum ve moralim bu yüzden biraz bozuk." falan dedi. Sanırım bir şeyler anladı ki anlamış görünüyordu.

O X şerefsizi bugün okula gelmedi. Gelse evire çevire dövecektim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı