Kız arkadaşa güvenememek

Yalnız ortada taciz var ve o bahsettiğin çocuğun siciline işlenmesi gerekiyor. Eğer yeterince tanık var ise emniyet müdürlüğüne gidip, o çocuğun adını ve soyadını verin. Bakın bakalım siciline işleyince neler yapacak :) Kedi gibi olur artık. Not: Bu arada iyi dayanmışsın, ben olsaydım o çocuğu yaşatmazdım.
Hocam sıkıştırıp bir güzel konuştuk (3-4 kişiydik) dediğiniz gibi kedi gibi oldu işte yemin etmeye falan başladı arkadaşım 2-3 tane tokat attı gıkını çıkaramadı zaten. Emniyete gidip vermeyi düşündüm ama uğraşmazlar ki hocam.

Kucukken X i suclarsin. Buyuyunce esas kabahatin kiz arkadasinda oldugunu anlarsin. Ayril, yoluna bak.
Hocam özellikle bugün bayağı bir tartıştım konuştum davranışlarından çıkardığım kadarıyla suçlu olduğunu kabullendi. Büyük ihtimalle yarın çocuğu bir güzel benzeteceğim, orası ayrı konu.

Merhaba, dünden beri kız arkadaşıma çok sinirliyim, başka bir şey düşünemiyorum.

Geçenlerde sınıfa X adında bir çocuk geldi ve benimle takılmaya başladı. Bir süre sonra hiç peşimden ayrılmamaya, sürekli benimle takılmaya başladı ve bundan rahatsız oldum. Bunu söyledim. "Tek arkadaşım sensin" gibi bir şeyler zırvaladı. Birkaç gün sonra kız arkadaşımla konuştuğunu görmeye başladım. Kız arkadaşım bazen rahatsız olsa da sesini çıkartmıyordu. Çocuğu çekip düzgünce konuştum. "Ne olacak ki, ne zararım var, ne yapmışım?" gibisinden bir şeyler zırvaladı. Derste arkama baktığım her an gözleri benimkini buluyor ve sırıtıyordu. Bakma dediğimde de "niye, sana mı soracağım" diye sırıtmaya devam ediyordu. Dün akşam kız arkadaşımı kenara çekip sorgulamaya başladım ne var diye. Bana "X benim ve arkadaşım E. (Kız)'nın bacağını elledi" dedi. İşte karar verdim yarın evire çevire linç edecektim çocugu. Sonra sordum neden önceden söylemedin diye, "ben sana her şeyimi söylüyorum, al Instagram şifrem: (Şifresini verdi)" ben ise "Instagram şifren falan umurumda değil, neden bunu benden sakladın? Her an yanında olurum, söyle yeter." Dedim. Yine benzer, Instagram şifresi ile alakalı bir şeyler dedi. Sanki bir şeyler saklıyordu. Sordum, sordum. En sonunda "ben senden hiçbir şey saklamıyorum al işte Instagram şifrem ama sen hep şüphecisin" gibisinden bir cevap verdi yine. Şu anda ne yapacağımı bilmiyorum. Sürekli aynı cevabı alıyorum ve çok rahatsız oluyorum. Ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim çünkü ne yapacağımı bilmiyorum.
X iyi ayak değil uzaklaştırın gerekirse zor kullanın. Kız arkadaşınız bir şey saklıyor gibi öğrenmeye çalışın. Araştırmadan çocuğa bir şey yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam özellikle bugün bayağı bir tartıştım konuştum davranışlarından çıkardığım kadarıyla suçlu olduğunu kabullendi. Büyük ihtimalle yarın çocuğu bir güzel benzeteceğim, orası ayrı konu.

İlişkideki öncelik zaten güvendir, siz güvenmiyorsanız ilişkinin devam edeceğini pek sanmam. İçten içe bir güvensizlik duyuyorsanız bunu şiddete dökmenin gereği yok, ayrılın.

Hocam herkes kızdan ayrıl demiş.

Kız bana sonuna kadar güveniyor ama ben ona güvenmiyorum kafamı kurcalayan şey bu.

Çocuğu zaten benzeteceğim orası ayrı konu, yetmezse dediğiniz gibi emniyete gidebilirim.

Kızdan neden ayrılmam gerek? Biri açıklayabilir mi mümkünse? Çünkü cidden anlamadım. Ben ona güvenmiyorum, o bana değil. O bana sonuna kadar güveniyor her şeyde.

Kız bana sonuna kadar güveniyor ama ben ona güvenmiyorum kafamı kurcalayan şey bu.

Çocuğu zaten benzeteceğim orası ayrı konu, yetmezse dediğiniz gibi emniyete gidebilirim.

Kızdan neden ayrılmam gerek? Biri açıklayabilir mi mümkünse? Çünkü cidden anlamadım. Ben ona güvenmiyorum, o bana değil. O bana sonuna kadar güveniyor her şeyde.
Sen ona güvenmiyorsun ama onun sana güvendiğine adın gibi eminsin. Bu nasıl oluyor?

Hocam sıkıştırıp bir güzel konuştuk (3-4 kişiydik) dediğiniz gibi kedi gibi oldu işte yemin etmeye falan başladı arkadaşım 2-3 tane tokat attı gıkını çıkaramadı zaten. Emniyete gidip vermeyi düşündüm ama uğraşmazlar ki hocam.

Emin ol artık tacizlere taviz verilmiyor. Sen yine de dene, eğer siciline işler ise okullara dahi alınmaz.

Sen ona güvenmiyorsun işte problem de bu. Bu olayı atlattın diyelim ya yarın öbür gün başka bir şey çıkarsa? Güven çok önemli. Benim ağzım yandı bu konuda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı