Kız Arkadaşım Olmasını İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok basit bir tavsiye. Çık dışarı şöyle güzel bir yere git AVM gibi. Yanında erkek olmayan hangi kız var. Git tanış. Bu kadar basit.
Ya sevgilisi varsa ama yanında değilse? Türk kızlarından ''sapık'' damgası yemesin sonra arkadaş :p

Ya sevgilisi varsa ama yanında değilse? Türk kızlarından ''sapık'' damgası yemesin sonra arkadaş :p
Hocam şöyle yapsın arkadaş. Baksın, kızın eline tespih yakışıyor mu. Evet ise uzak dursun. Ayrıca sevgilisi olan kız dışarı ya sevgilisi ile ya ailesi ile ya da normal arkadaşları ile çıkar. Sevgilisi olupta dışarı tek çıkan kız görmedim hiç.

Hocam şöyle yapsın arkadaş. Baksın, kızın eline tespih yakışıyor mu. Evet ise uzak dursun. Ayrıca sevgilisi olan kız dışarı ya sevgilisi ile ya ailesi ile ya da normal arkadaşları ile çıkar. Sevgilisi olupta dışarı tek çıkan kız görmedim hiç.
Çıkar çıkar belli olmaz kız milletine.

Ben de hayatımın fırsatlarını kaçırdığım için kız arkadaşımı istemiyorum ama işte zor olduğu için yemiyor. :kararsız:

2senedir sınava katılmıyorum yurdısıyapıcaktım kur biraz sorun cıkardı suan dershaneye yazılıcam bu hafta içi ordan arkadaş yapmayı düşünüyorum ama derse odaklanıcam üniversitede bulurum umarım çok sorun olarak görmüyordum bu yaşıma kadar hata umursamıyordum bile ta ki arkadaşım kafama sokana kadar 1aydır depresyona girme sebebim :D

2senedir sınava katılmıyorum yurdısıyapıcaktım kur biraz sorun cıkardı suan dershaneye yazılıcam bu hafta içi ordan arkadaş yapmayı düşünüyorum ama derse odaklanıcam üniversitede bulurum umarım çok sorun olarak görmüyordum bu yaşıma kadar hata umursamıyordum bile ta ki arkadaşım kafama sokana kadar 1aydır depresyona girme sebebim :D
Sevgilin olduktan sonra asıl depresyona giriyorsun o daha kötü. Cidden ben 1,5 senede yalnız olmayı unuttum ve şuan yalnız olmaktan korkar derecesine geldim. Ama bir yandan da artık istemiyorum.

Üniversite'de ortam da yaparsın kız da tabii eğer tipin ortalama üstüyse. Bir de yüksek puanlı tutturmaya çalış.

Sevdiğim bir diziden bir kesit sunayım istedim; bence Rick oldukça haklı.
ezgif.com-optimize.gif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı