Kız Arkadaşım Olmasını İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben sorunum ne biliyormusunuz inanmayabilirsiniz ama lisede eve tıkılan sonrasındada eve tıkılan birisi olmak arkadaşım çok olmadıgı için böyle bi durumdayım galiba

Eskiden tanışma ortamları epey farklıydı ama artık bu iş için yapılmış uygulamalarla yeni biriyle tanışmak çok zor olmasa gerek. 6 yıldır devam eden bir kız arkadaşım var o yüzden Tinder ve benzeri uygulamalar kullanmadım ama yani denemekten zarar gelmez. En kötü ne olabilir ki? Özgen kazanırsınız bu vesileyle.

Benim ilkokulda bile vardı. :)

Tavsiyem, kendine güven.. Tarz ve cool takıl.. Özgüven ise, en önemlisidir. Kızlar özgüveni düşük erkekleri sevmezler. :)

Üniversiteye kadar herşey normaldi araya iş ve sorumlulukşar girdiği zaman kendimi insanlardan soyutladım böylesi daha iyi oldu fakat bu seferde yanlızlık çekmeye başladım kendimi bazen anlayamıyorum.

Kızlar bu konuyu okudukların da tepkileri 🤠

bdc27f8bc648ef1243586901a2bf3daa0e00c3910a29fba598e897e34611c594.gif

Herkese merhaba 19 yaşındayım ve şu ana kadar kızlarla ciddiyi bırakalım bir kenara düzgünce 2 kelam sohbet etmişliğim yok. Durum benden kaynaklanıyor gibi görünse de çevre koşul etmenleri biraz benim hayatımı değişik bir seviyeye taşıdı.

Eskiden profil olarak utangaç birisiydim fakat şu an her şeye açığım kendimi beğeniyorum herhangi bir problem görmüyorum. Fakat kız arkadaş edinmem için ne bir sosyal çevrem var ne de geride kalan arkadaşım.
Evlenmeyin, sevgili yapmayın. Hayatınızı karartmayın.

Çık dışarı arkadaşlar edin, çevreni genişlet bir şekilde kendini adapte olmuş bulacaksın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı