Kız Arkadaşım Olmasını İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mistarin

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba 19 yaşındayım ve şu ana kadar kızlarla ciddiyi bırakalım bir kenara düzgünce 2 kelam sohbet etmişliğim yok. Durum benden kaynaklanıyor gibi görünse de çevre koşul etmenleri biraz benim hayatımı değişik bir seviyeye taşıdı.

Eskiden profil olarak utangaç birisiydim fakat şu an her şeye açığım kendimi beğeniyorum herhangi bir problem görmüyorum. Fakat kız arkadaş edinmem için ne bir sosyal çevrem var ne de geride kalan arkadaşım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba 19 yaşındayım ve şu ana kadar kızlarla ciddiyi bırakalım bir kenara düzgünce 2 kelam sohbet etmişliğim yok. Durum benden kaynaklanıyor gibi görünse de çevre koşul etmenleri biraz benim hayatımı değişik bir seviyeye taşıdı.

Eskiden profil olarak utangaç birisiydim fakat şu an her şeye açığım kendimi beğeniyorum herhangi bir problem görmüyorum. Fakat kız arkadaş edinmem için ne bir sosyal çevrem var ne de geride kalan arkadaşım.
Bunu biz değil sen yapacaksın. Buradan kimse sana kız arkadaşı yapamaz. Madem istiyorsun, istediğini de karşı cinse belli et...

Sevgi denilen şey zaten zamanla olur. Ben sevgili istiyorum diyerek yapılan kız arkadaşlardan ne kadar hayır gelir. Önemli olan insanlarla iyi geçinip, doğru kişinin sana gelmesini beklemek, diye düşünüyorum.

Merhaba "zaman içinde hepsi olur" diyerek geçiştirmeden biraz açarak anlatmak isterim..
19 yaşında ve genç bir yaştasın. Ekonomik problemlerinin de olabileceğini düşünüyorum. En güzeli bir iş bularak, burada yeni arkadaşlarla tanışarak, ortam yapmaya ve kendi kendine ayaklarının üstünde durmaya başlayabilirsin. Yeni arkadaşlar daha nicelerini sana getirir, niçin bunlardan birisi bir ömür seveceğin kişi olmasın? Bence seveceğin kişi ararken bulduğun değil, hiç aklında yokken yüreğine giren kişi olmalı .. Sevgiler saygılar kardeşim ;)

Sevgiliyi kolay yaparsın ama önemli olan hayatının aşkını bulabilmek.

Çok basit bir tavsiye. Çık dışarı şöyle güzel bir yere git AVM gibi. Yanında erkek olmayan hangi kız var. Git tanış. Bu kadar basit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı