Kız arkadaşım için nasıl bir oyun yapabilirim?

Eki Görüntüle 1343202

Kafe olarak böyle bir şey tasarlayabilirsiniz ( Eski çizimlerimin arasından bulup attım eski olduğu için de iyi bir çizim değil ama en azından kafanızda bir fikir oluşturabilir )
Çok teşekkür ederim birazcık daha detaylandırdıktan sonra böyle bir taslak kullanmam işimi görecektir.
Hocam bir de yaptığınız oyunları atabilir misiniz merak ettim de :D

Hocam Braincraft diye bir oyun var Play Store'e üzerinde. Oyunu indirerek inceleyebilirsiniz, yakın bir zamanda yaptığımız köklü değişikliklerin olduğu bir güncelleme alacak şu an sadece Windows için Build aldık. Şirket üzerinde olan bir oyun olduğu paylaşmam etik olmayabilir.
Yani nasıl bir şey ortaya çıkarsa çıksın umarım mutlu olursunuz, zaten seven kişi için düşünmeniz bile mutlu etmeye yetecektir. 🙏
Çok teşekkür ederim, sadece ufak bir hediye olarak çalıştığım sektör üzerinden bir hediye vermek istiyorum.

Otomatik yukarıdan spawner ile kalp ve kırık kalp düşür yani rigidbody ile en alta trigger koy ve slider ekle eğer kalpe dokunursa slider 5 artsın slider 100 olursa mesela isminiz Mehmet Mehmet seni seviyor vs yazsın eğer kirik kalpe dokunursa -10 düşsün ve eğer kalpe tıklamazsa trigger icine gelirse -15 slider düşsün 0 olursa kaybetriniz vs sevgilime yapmıştım ama o beni bıraktı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı