Kız arkadaşım yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi hiç değilse kızlarla iyi anlaşıyorum ve beni beğeniyorlar, konu sahibi gibi hiç kız arkadaşım-dostum olmadı değil hatta erkeklerden iyi muhabbet ediyorlar. :)
Şakasına demiştim. Ağzinin iyi laf yapması çoğu zaman tipten daha önemli oluyor.

Tek derdiniz bu mu? İnsanların büyük bir çoğunluğunun daha büyük dertleri varken.

Günlerden bir gün bir adam Technopat sosyal e girmiş. Adamın amacı sistem tavsiyeleri isteyen insanlara yardım etmek, Hangi bileşenin daha iyi olduğu konusunda kafası karışan insanlara yardım etmek imiş. Ama sonra bir konu görmüş ve tepkisi şöyle olmuş "Aman tanrım ! Hayatımda gördüğüm en özel ve en güzel konu ! Kesinlikle yardım etmeliyim !" demiş adam. Konunun başlığı "Kız arkadaşım yok" imiş. Konudaki adam 21 yaşında "yakışıklı" bir adam imiş. Bu yakışıklı adam öyle bir yere gelmişti ki burası Windows 7 kullananların anne terliği atıldığı, Çoğu zaman AMD önerilen, ve bitki örtüsü 1600AF olan bir yer imiş. Bu yerde insanlar ona aramış taramış bir kız arkadaş bulamamış. Ve 21 yaşındaki "yakışıklı jojuk" yine sap kalmış. Mutlu son.

Günlerden bir gün bir adam Technopat Sosyal'e girmiş. Adamın amacı sistem tavsiyeleri isteyen insanlara yardım etmek, hangi bileşenin daha iyi olduğu konusunda kafası karışan insanlara yardım etmek imiş. Ama sonra bir konu görmüş ve tepkisi şöyle olmuş "aman tanrım! Hayatımda gördüğüm en özel ve en güzel konu! Kesinlikle yardım etmeliyim !" Demiş adam. Konunun başlığı "kız arkadaşım yok" imiş. Konudaki adam 21 yaşında "yakışıklı" bir adam imiş. Bu yakışıklı adam öyle bir yere gelmişti ki burası Windows 7 kullananların anne terliği atıldığı, çoğu zaman AMD önerilen, ve bitki örtüsü 1600 AF olan bir yer imiş. Bu yerde insanlar ona aramış taramış bir kız arkadaş bulamamış. Ve 21 yaşındaki "yakışıklı jojuk" yine sap kalmış. Mutlu son.

Bu iyiydi.

Benim var sağ elim. En samimi olduğum canlı varlık. Gerçi erotik shop'dan kendinize eğlence amaçlı ürünler alabilirsiniz. Şaka bir yana boşver olmazsa olmaz...

Bir şeyi çabalamıyorum ama sizin bir şeyi gereksiz tersleme çabasında olduğunu hissediyorum. Ve onu demek istemediniz. Yakışıklı olabilir ama bir Beckham değildir zaten. Türk kızları mükemmel olmasını istiyor ve para istiyor. Kendisine baksak çirkin bir şey. Sorun Türk kızlarında bitiyor.
Lafı dönüp dolaşıp Türk kızlarına getiren arkadaşların hayatında bir tane bile yabancı kızla tanışmadıklarına çok eminim ya. Uyduruk genellemelere gerek yok sanki.

Benim var sağ elim. En samimi olduğum canlı varlık. Gerçi erotik shop'dan kendinize eğlence amaçlı ürünler alabilirsiniz. Şaka bir yana boşver olmazsa olmaz...
Erotik kısmı haricinde cidden anlaşırsan çok kafa insanlar tam. Bir de arada sırada kızlarla muhabbet etmek lazım sonra nasıl konuşacağını unutuyorsun. :D

Lafı dönüp dolaşıp Türk kızlarına getiren arkadaşların hayatında bir tane bile yabancı kızla tanışmadıklarına çok eminim ya. Uyduruk genellemelere gerek yok sanki.

Benim var. Rus, Ukrayna'lı ve moldovalı, Beyaz Rusya'lı. Facebook'ta resimlerim var zaten ispat etmeme gerek bile duymuyorum. Yabancı kızlar gerçekten bizim kızlara göre yüz bin kat daha iyi ve daha samimiler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı