Neden kız arkadaşım olmuyor?

İşin kıskanma vs. ile ne işi var? Adam onu belirtmemiş zaten.
Çocuk hiç açılmamış, birini sevmemiş.
Kızmı yanına gelip, "sen beni istiyorsun, gel arkadaşım ol" diyecek? Ne saçma bir düşünce tarzı bu?
15 yaşında, durduğu yerde bekleyip, ne açılıyor, ne birini seviyor. Sadece oturduğu yerden "neden benim kız arkadaşım yok" diyerek oturuyor.

Dediğine gelirsekte, cidden çok doğru bir şey demiş.
Ama siz bencil, empati yapmayan bir insan olduğunuz için biraz saçmalayıp;

Demişsiniz.

Evet arkadaşını kıskanabilir ve bizde hayatımızda çoğu kişiyi vs. kıskanmışızdır.
Ama gidip de, kıskandığımız için hiçkimsenin hayatı ile sırf elimizin altında bulunması için oynamayız.

Senin 14-15 yaşında bir kız kardeşin var, ve kardeşin sırf birinin kıskançılığı yüzünden onla sevgili ve ilişkisi severek, isteyerek birlikte olma değil. Üstüne üstlük o kişi ile hayatından vakit öldürüyor, ilişkisi kötü geçiyor, mutsuz oluyor.
Sen abisi olsan bu ilişkiye izin verir miydin? Sırf 15yaşında, birinin cinsel açlığını söndürmek için bir çocukla sevgili oluyor ve zamanını, vaktini çalıyor, huzursuz mutsuz ediyor. Birbirlerini sevdikleri, istedikleri için değil de, sadece birinin kıskançlığını durdurmak için birlikteler. Burada böyle yazınca, okuyan bile huzursuz olur eğer sen annesi/babası/abisi isen ne kadar huzursuz olursun bir düşün.
Ve sende abisi/Babası olarak çıkıp: "ne var bunda? Arkadaşını tabii ki kıskanabilir, sen Ferrari'si olan veya sistemi yüksek olan birini kıskanmadın mı hiç? Hayatında hiçbirini kıskanmadın mı?" deyip, sevgili olduğu çocuğu korur musun cidden, onu haklımı bulursun? Cidden böyle mi düşünürsün kardeşine karşı?
Dostum yalnız bir kişinin halinden anlamayarak bencillik eden sensin. Hayata at gözlüğüyle bakmaya devam et. Umarım bu olay senin başına gelir, sürüne sürüne öğrenirsin hayatın acımasızlığını.

Dostum yalnız bir kişinin halinden anlamayarak bencillik eden sensin. Hayata at gözlüğüyle bakmaya devam et. Umarım bu olay senin başına gelir, sürüne sürüne öğrenirsin hayatın acımasızlığını.
Ne anlatıyorsun sen ya? Daha şurada yazdıklarıma cevap veremeyecek kadar haksızsın.
Şimdide yok bilmem yalnız bir kişi, ne anlarsın vs. vs.

Dostum yalnızsa, yalnız. Gidip de sırf kıskançlığı, yalnızlığı için birinin hayatından süre, mutluluk çalıyor.
Sen böyle bir durumda abisi/babası olduğunda;
Sevgili olduğu çocuk yalnız ve kıskançlığı yüzünden birlikte olduğunu bile, bile ve kardeşinde/çocuğununda mutsuz, huzursuz olduğunu göre göre çıkıp "yalnız bir kişinin halinden anlamayarak bencillik eden sensin." der misin?

Ben senin, bana yazdığıma karşılık bir şey demeni beklerken, sen çıkıp konu değiştiriyorsun ve hala saçmalamaya devam ediyorsun.

O durumu senin sevdiğin ya da direkt sen yaşasan onay vermeyeceğin çok açık. Ama burada elalem olunca, yok bilmem kıskanabilir, yalnızlığı bilir misin vs. vs. Konuyu değiştirmeye çalışıyorsun.

Sana anlaman için bir müddet son bir örnek vereceğim;
Cinsel açlığı, sapıklığı olan bir insan düşün ve bu insan senin annene/Kız kardeşine tecavüz ediyor.
Sende çıkıp "cinsel açlığı/Sapıklığı olan bir kişinin halinden anlamayarak bencillik eden sensin" diye anneni/Kız kardeşinimi suçlarsın? Tecavüzcüyü cinsel açlığı/Sapıklığı var diye, haklımı bulursun?

Buradaki bu durumda aynı bu şekilde, senin çocuğunun/Kız kardeşinin birlikte olmasını istemediğin bir kişiliği, elaleme uygun göremezsin.

Ne anlatıyorsun sen ya? Daha şurada yazdıklarıma cevap veremeyecek kadar haksızsın.
Şimdide yok bilmem yalnız bir kişi, ne anlarsın vs. vs.

Dostum yalnızsa, yalnız. Gidip de sırf kıskançlığı, yalnızlığı için birinin hayatından süre, mutluluk çalıyor.
Sen böyle bir durumda abisi/babası olduğunda;
Sevgili olduğu çocuk yalnız ve kıskançlığı yüzünden birlikte olduğunu bile, bile ve kardeşinde/çocuğununda mutsuz, huzursuz olduğunu göre göre çıkıp "yalnız bir kişinin halinden anlamayarak bencillik eden sensin." der misin?

Ben senin, bana yazdığıma karşılık bir şey demeni beklerken, sen çıkıp konu değiştiriyorsun ve hala saçmalamaya devam ediyorsun.

O durumu senin sevdiğin ya da direkt sen yaşasan onay vermeyeceğin çok açık. Ama burada elalem olunca, yok bilmem kıskanabilir, yalnızlığı bilir misin vs. vs. Konuyu değiştirmeye çalışıyorsun.

Sana anlaman için bir müddet son bir örnek vereceğim;
Cinsel açlığı, sapıklığı olan bir insan düşün ve bu insan senin annene/Kız kardeşine tecavüz ediyor.
Sende çıkıp "cinsel açlığı/Sapıklığı olan bir kişinin halinden anlamayarak bencillik eden sensin" diye anneni/Kız kardeşinimi suçlarsın? Tecavüzcüyü cinsel açlığı/Sapıklığı var diye, haklımı bulursun?

Buradaki bu durumda aynı bu şekilde, senin çocuğunun/Kız kardeşinin birlikte olmasını istemediğin bir kişiliği, elaleme uygun göremezsin.
Her yalnız olan , cinsel olarak aç bi sapık mı oluyor :D Bu nası bi kafa yapısı ? 🤣 Belki adam sadece arkadaş olacak, dertleşecek, günlük hayatından bahsedecek, işte şunları şunları yaptım gibisinden, bi hayat arkadaşı arıyor belki arkadaşlık kuracağı, olamaz mı ? Siz herkesi kendiniz gibi kadın düşkünü abazan sandığınız için böyle düşünmeniz normal. Dediğin gibi biri olsaydı birine taciz haberleriyle gündeme gelirdi zaten. Adam demek ki zararsız biri yalnız takılıyor.
Ayrıca her konuda milletin ailesinden örnek verme, haddini bil !!! Benim aileme laf söylemeye hakkın ve haddin yok senin. Aileleri karıştırmadan örnek ver.

Geri
Yukarı