Kız arkadaşım yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibini görmezden geliyorsunuz. Yardım etmiyorsunuz helal olsun.

images (8).jpeg

Ya ben zaten direkt sana yazmadım. Belki senin mesajını alıntılayarak konuyu açtım ama bütün bu genellemelere başkaldırdım. Kızın erkeği terk ettiği vakalardan sıkıldığımız kadar, erkeğin kıza yapmadığını bırakmadığı vakalardan da sıkıldık kardeşim. Milletlerle ırklarla falan uğraşmayalım insana bakalım diyo
Evet o yönden haklısın. Saçma sapan tipler de az değil. Ama ne bileyim "maço tip severim" diyen kızlar bence burada istisna durumda. Keko tiplerine kendileri koşuyor bildiğin.

14 Sayfa boyunca çoktan cevabı almış olmalısın bence. Yakışıklıysan ve bulamıyorsan ya asosyalsindir ya da bulduğun kızlar sorunludur. Düzgün kız arıyorum diye ilan verilemez zaten.
Evet asosyalim. Millet nereden buluyor. Türk kızları egosu fazla mı parali mi isterler.

Evet asosyalim. Millet nereden buluyor. Türk kızları egosu fazla mı parali mi isterler.
Asosyal sessiz konuşmayan bir kızla ben sevgili olmam açıkçası. Aynı şekil bir kız da asosyal biriyle sevgili olmaz diye düşünüyorum. Sadece yakışıklılık yetmiyor. Ağzın laf yapacak biraz.

Aga neyden bahsediyosun şuan. Paralı mı isterler ne ya. Çok saçma, bence konuyu rapor et de silsinler

Yani hepsi için konuşamam, çoğu öyle. Millet çoğunlukla senin yaşında üniversite hayatında buluyor diye biliyorum. Açıktan okuman bu durumda büyük bir eksi. Asosyallik de bir eksi ama asosyalliğimi nasıl kırarım konusuna gelemeyiz, bu konuda yardım edebilecek kişi sayısı hele burada çok azdır bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı