Kız arkadaşıma kendimi nasıl affetirebilirim?

560710

Centipat
Kötülemeden halimi anlayıp bana yardımcı olursanız sevinirim çok pişmanım.

Daha yeni sevgili olduğum birisi var önceden çok yakın arkadaşımdı (sanaldan bu arada) arkadaşken başkasıyla konuşmaya başladım ve hoşlandığımı söyledim ama sevmemiştim hata ettim. 1-2 gün sonrasında anladım sevmediğimi hoşlanmadığımı ama bu sırada diğer yakın arkadaşımı boş geçtim gerçekten ona umursamazlık yaptım, ama sonrasında çok pişman oldum ve konuştuğum başkasıyla konuşmamı kestim. Ondan sonra bana arkadaşım döndü neden böyle yaptığımı vs. sordu ben çok pişmandım ama her şeyden uzaklaşmak istiyordum gidip arkadaşıma konuşmak istemediğimi söyledim bir daha kırdım onu üzdüm onu. Sonrasında tam olarak konuşmadık değil ama sadece günaydın iyi geceler yazıyorduk. Sonrasında konuşmaya başladık tekrar barıştık ben özür diledim defalarca ama iş işten geçti özür dilesemde pek etki etmiyor. Ve şu an o arkadaşım olarak bahsettiğim kişiye çok aşığım oda bana aşık yaklaşık 1 hafta önce birbirimize söyledik ve sevgili olduk ama sevgilim olmadan önce konuştuğum zamanların konusu yine açılıyor ve konu şuna dönüyor sevgilime onu sevmediğimi ama önceden arkadaşım olarak görmediğimi söylemiştim ve gidip kızla konuşmuştum ve onu cepte tuttuğumu düşünüyor ama ben böyle bir düşünce hiçbir zaman düşünmedim onu cepte tutmak gibi bir niyetim yoktu. Şu an çok kırıldı ve üzgün bana sevdiğine inanmıyorum şu an söylediğin her şey yalanmış gibi geldiğini söylüyor. Herkesi denediğimi sanıyor birini dene olmazsa yine bana dön diyor. Tabii ki hak veriyorum böyle düşünmesine çünkü onu çok yordum, üzdüm, kırdım hatamın farkındayım. Aptal olduğumu biliyorum ama çok pişmanım özür dilemek ne çare hiçbir şey yaramıyor onu çok üzdüm. Nasıl affetirebilirim kendi mi?

Aşkı memnuya dönüş senin olay doğruları açıkla eğer inanmama konusunda ısrar ediyorsa yapacak bir şey yok de geç. Sanalda yaşadığın olayları gerçek hayatına yansıtmamaya özen ver yeter. Bu affettirme tavırlarını anlayamıyorum haklı olduğun halde sana inanmayıp canını sıkıyorsa kapıyı göstereceksin arkadaş , dünyaya bir defa geliyorsun onu da bir insanın tantanasınamı ayıracaksın.

Geri
Yukarı