Kız arkadaşıma sürekli sinirliyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haftada 2-3 kez yazışıp kavga ediyorsanız ortada çözülmemiş bir sebep vardır. Öğlen 1 kadar arıyorum diyorsun bence bu çok fazla. SMS'ler aramalar. Benim felsefeme göre insan aşk hayatı doğal olmalı. Yoğun baskılı hesap sorgulayıcı değil. Bence bu da hata. Israrcı olmak kadınların hoşuna giden bir şey olsa da belli bir süre sonra kasıyor insanı.
Hayatında hiç güzelliği yok demişsin. Kodlama öğren para kazan. Bence para her zaman kazanır. Aşk her zaman kazanmaz. Ayrıca kızın babası da babasıyla da konuşmuş işin bence tadı kaçmış.
Spor yapmak istiyorum, bisiklet sürmek istiyorum diyorsun. Bunların hepsi senin elinde. Bir kadının aşkı üstüne hayat merkezi oluşturma. Kendi hayatının merkezini oluştur. Para kazan çalış işine gücüne bak. Bir kadın gider birisi gelir. Çok fazla üzme kendini. Bir kadın hayatımdan geldi geçti de. Yarının la ilgilen.

Hocam konu 2016 da açılmış desem üzülür müsünüz?

Arkadaşlar merhaba. Ben yazdım konu sahibine, büyük ihtimal müsait değil. Bana geri dönüş yapacağını söyledi, konu linkini de attım. Geri dönüş yaptığında sizi bilgilendireceğim.

İyi olduğunu söyledi, belirteyim.
Dönüş yaptıktan sonra buraya herkesin merakını gidermek için paylaşım yaparsınız umarım.

Merhabalar tekrardan.

Konu sahibi gayet iyi olduğunu belirtti, hayatı yoluna girmiş. Bu olaydan da büyük bir ders çıkarmış.

Konu başında arkadaşların düşündükleri gibi durumlar yok, sağlığı gayet yerindeymiş.

Herkese iyi geceler.
Peki hâlâ Antalya'da mı? Ve kaç yaşında benim için sorabilir misiniz? Ben Antalya'da yaşıyorum ek olarak yazıp meşgul etmek pek istemiyorum ama tanışmak belki nasip olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı