Kız arkadaşımdan ayrıldım

Rick grimesxx

Centipat
Daha fazla  
2019 Eylül yani liseye yeni basladığım zaman ilk haftadan bir kızla çıkmıştım. Aynı zamanda da sınıftan baska bir kızla cok yakın bir arkadaslık kurmustum. Böyle bir iki hafta sonra sevgilim beni arkadasımdan kıskanmaya basladı aramız bozuldu ve ayrıldık. Tabii her şey bitmedi anında sevgilim ayrıldıktan sonra sürekli bana yakın kız arkadaşımı ithafen seni seviyor arkadas ayagına yatıyor diyordur ve sınıfın neredeyse tamamı aynı fikirdeydi ben ise hiç öyle düşünmüyordum ve bu konuları tamamen kapatıp arkadasımla ilişkimi hiç bozmadım aksine ona daha da yakın oldum çünkü çok ama çok iyi anlasıyorduk. Sonra 2020 Ocak yani yarıyıl tatilinde kızla yine Wp'den konusurken bu bana açıldı ve sevdiğini söyledi. Şok oldum çünkü böyle bir şey beklemiyordum gercekten arkadas oldugumuz düşünüyordum. Onu nazikçe reddettim ama onu arkadasım olarak çok sevdiğim için konusmayı kesmedim. Sonra okullar açıldı tabii o sıralar benim diğer arkadaslarım bana sürekli baskı yapıyor kız seni çok seviyor ona bir şans ver diye ben ise kabul etmiyordum. Sonra zaten araya virüs girdi okulla tatil edildi o sıralar da hala konuşuyoruz Wp'den tabii. Arkadaslarımın baskısından kurtulmak için kızla çıkmayı kabul ettim ama bunu onu sevdiğim için değil tam tersi kendimden soğutmak için yapacaktım. Bu planımı da sadece yakın bir erkek arkadaşıma söylemiştim. Kızla 1 ay kadar çıktık kendimi olmadıgım biri gibi gösterip soğuttum ve ayrıldık. Tam küsmedik ama hiç konusmuyorduk. Zaten okullar da hiç açılmadı virüsten dolayı. Ardından 10. sınıfa geçtiğimizde sevgili yaptım 1 ay kadar çıktım. O sürede o yakın arkadasım da sevgili yapmıstı farklı bir sehirden. 10.sınıfta onu neredeyse hiç görmedim... Gelelim bu yıla.

2021 Eylül 11.sınıfız okullar açıldı artık konusmaya basladık arkadasca ama o daha sevgilisiyle cıkıyor neredeyse bir yıl falan olacak. Öyle böyle derken geçtiğimiz yarıyıl tatilinde ben bununla eskisinden bile daha samimi hale geldim sürekli fotoğraf çekilip paylasıyoruz falan filan derken bunun sevgilisi kıskanmış kavga edip ayrılmıslar. Buraya kadar iyi ama buradan sonrası işler benim için bayağı sarpa sardı. Çünkü ben ona karsı arkadasca bir şey değil daha özel duygular besliyorum. Neredeyse 2 aydır aynı sırada oturuyoruz yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor bir keresinde laf arasında sen benim için değerlisin bir gün sevgilim olursa seni kabul etmezse bende onu kabul etmem bile demişti. Okuldaki çoğu kişi bizi sevgili sanıyor ama değiliz flört falan da değiliz çünkü kız bana bazen kardesim bile diyor bende hislerimi çaktırmamak için aynı sekillerde karsılık veriyorum ama belli etmesemde ona çok aşığım 2 ayda ne aşkı demeyin 3 yıldır tanışığız. İlk çıktığımız zamandan sonra 10 kızla falan cıkmıstımdır ama hiçbiri onun gibi iyi kalpli değil o benim tam aradığım kişi. 9.sınıfta yaptığım aptallığı keske yapmasaydım diye kafamı duvarlara vuruyorum ne yaparsam yapim unutamıyorum her gün hemen yanımda unutmam veya hislerimi bastırmam mümkün değil. Bugün ise benim en yıkıldığım gün oldu. Bu kız zaten o sevgilisini unutmıyordu. Çocuk bunu geri istiyor ama bu kız gururu için geri dönmüyor. Yine de onu çok seviyor ondan ayrıldığından beri 2 aydır çökmüş durumda. Yanımdayken gülüyor ama sonrasında her şeyi belli ediyor. Benim yıkıldığım nokta ise şu oldu. Az önce ona onu daha fazla böyle kötü durumda görmeye dayanamadığım için eski sevgilisine bir şans daha vermesi gerektiğini söyledim. Sırf onun iyiliği için. Hayır dedi ama biliyorum o da her şeyi düzeltip geri dönmek istiyor ama olmuyor gibi. Ben şimdi ne yapmalıyım? Hislerimi bastıramam onu çok seviyorum ama o da eski sevgilisini seviyor ne yapmam lazım yardım edin.

Eeee yani?
Bak bu da yeni moda, kendini soğutmak için sen yalan söyle o gitsin sonra "Niye gitti?"
Üzgünüm dostum ama madem sevdin...
Aptallik sen de yanlıs anlama ama...

Bir ihtimal diye bu hislerini bize değil ona mi döksen?
En azindan kendini yememış olursun.

Belki de senin için hayirlisi buydu, @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam şunu der (Bu ne bıçim cumle oldu be😂) :
Hayatı ve anı yasa!

Yeni konular

Geri
Yukarı