Kız arkadaşımın beni hak ettiğini düşünmüyorum

Forumda hiç tanımadığın insanlara sorarak ilişki mi kurtarılır abi ya. Ben şahsen çok utanırım ilişkimle ilgili dertleri forumda anlatsam.

Özel bir ilişkiden bahsediyoruz. O kişiyi alıp karşına konuşmadan, duygularını düşüncelerini dürüstlükle o kişiye aktarmadan, isteklerini ve beklentilerini ifade etmeden buradan aldığın tavsiyelerle nereye varabilirsin ki? Neden korkuyorsunuz iletişim kurmaktan?

Birisi bırak demiş, birisi başka bişey. En iyisi yüzyüze iletişimdir. Klavyeden herkes her şeyi der ama aynı olaylar o kişilerin başına gelse böyle rahat yorum yapamaz kimse.

Çok ilişki yaşamış ve birçok şeyi tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum. Kız seni kendisinden soğutmaya çalışıp senden ayrılmanı bekliyor. Kızlar genelde ilişkiyi bir anda bitirmez. Bunu kendinden soğutma olarak gördükleri bir sürece yayarlar. Yazdıklarının aynısını ben de iki kere farklı insanla yaşadım. Sana tavsiyem onunla içinden geldiği gibi konuş ama işin sonunda bu dediğime hazır ol.

Merhabalar, aslında ilişkimiz çok iyi ilerliyordu genel hatları ile size anlatınca ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Dershanede tanıştık, arkadaşımın arkadaşıydı o vesile ile tanıştık. Çıkmaya başlamadan önce benden çok hoşlandığını ve benimle bir ilişkiye başlamak istedi. Ben de ondan hoşlanmıştım ve ilişkimiz bu şekilde başladı. Günaydınlar, canımlar, cicimler gibi mükemmel bir şekilde devam ediyordu. YKS'ye az kala bu düzen bozuldu. Tabii ki ben de tam olarak şöyle düşündüm; Sınava az kaldı kızın dengesinin şaşırması gayet normal. Bu süreçte benimle iletişimini minimuma indirdi.

YKS bittikten sonra düzeleceğini umdum ama nafile. Düzlemedi, aksine daha beter oldu. İstediği sevgiyi ve ilgiyi verdikten sonra benimle olan iletişimini azaltmış gibi hissediyordum. Tabii ki her insan gibi ben de aynen şunları dedim; Abartıyorsun öyle bir şey yok, kendi içinde kurduğun şeyler için kızı mı yargılayacaksın? Buluşmak için kırk takla attığım kız benimle buluşmasını sürekli ailesini bahane ederek erteliyor. Bu akşam bir arkadaşıyla çıkacağını söyledi ve erkek olduğunu söyledi. Bu bardağı taşıran son damla oldu. Çok kıskanç biri değilim, yanlış anlaşılmasın. WhatsApp'dan yazarım müsait değilim der ama arkada oyun oynuyor. Çağırıyorum sürekli bir şeyleri bahane ediyor. Yok müsait değilim, annem duyarsa ne olur gibi. Sıkıldım artık, kafayı yeme düzeyine geldim.

Sizden yorumlamanızı istediğim şey; Ben mi kafamda kuruyorum yoksa bu kız benim sevgimi ve ilgilimi aldıktan sonra benden soğudu mu?
Dostum alacaksın karşına pat pat konuşacaksın. Kimse seni üzemez canını sıkamaz izin vermeyeceksin buna.

Yeni konular

Geri
Yukarı