Kız arkadaşımla otururken biri laf atarsa ne yapmalıyım?

Karşıdakinden ne çıkacağı belli değil. Haberlere çıkmak istemiyorsan erkeklik falan taslayacak bir durum yok. Uzaklaşacaksın.
Ben kendim adıma konuşuyorum, kız arkadaşımın yanında laf yiyeceğime bıçak yiyeyim daha iyi, en azından öleceksem şerefimle ölürüm.

Ben kendim adıma konuşuyorum, kız arkadaşımın yanında laf yiyeceğime bıçak yiyeyim daha iyi, en azından öleceksem şerefimle ölürüm.

Hocam kusura bakmayın ama bu kafa yapısıyla fazla yaşamassiniz gerektiği yerde kaçmak gerekir.

Son düzenleme:

Sen bıçağı yedikten sonra yanındakine ne yapacaklar sence? Konunun senle alakası yok, bıçak yemekten korktuğumuzdan da uzaklaşmıyoruz zaten, sebebini konu devamında açıklamıştım okumamışsın.

Kız haftaya seni unutur başkasını bulur bile, çok fazla kurtlar vadisi izlemeyin, karşınıza boksör biri gelir 2 yumrukta sizi sakat bırakır anlarsın şeref ne imiş, ne değilmiş. Öyle uzaktan konuşmak kolay tabi.

Kız haftaya seni unutur başkasını bulur bile, çok fazla kurtlar vadisi izlemeyin, karşınıza boksör biri gelir 2 yumrukta sizi sakat bırakır anlarsın şeref ne imiş, ne değilmiş. Öyle uzaktan konuşmak kolay tabi.
1.Kurtlar vadisi ne alaka? Konuyu yine kurtlar vadisine bağlaman çok komik, sanki her kurtlar vadisi izleyen kendini Süleyman çakır sanıyor, 2.Öyle uzaktan konuşmak kolay diyorsun, belki ben yaşamak istemeyen depresif biriyim? Herkes sizin gibi hayatta yaşama sevinci olmak mı zorunda, adam gelsin sakat bıraksın banane, zaten herkes bir gün ölecek ha bugün ha yarın ölsem ne fark eder.
Ayrıca boksör biri aynı zamanda sporcu olduğu için, gelip durduk yere kavga aramaz, az mantıklı düşünün, eğer öyle biri gelip kavga çıkartmaya çalışıyorsa muhtemelen kekodur, onlarlar dan da kaçtıkça türemeye devam edecekler.

1.Kurtlar vadisi ne alaka? Konuyu yine kurtlar vadisine bağlaman çok komik, sanki her kurtlar vadisi izleyen kendini Süleyman çakır sanıyor, 2.Öyle uzaktan konuşmak kolay diyorsun, belki ben yaşamak istemeyen depresif biriyim? Herkes sizin gibi hayatta yaşama sevinci olmak mı zorunda, adam gelsin sakat bıraksın banane, zaten herkes bir gün ölecek ha bugün ha yarın ölsem ne fark eder.
Dostum benimde yaşama sevincim yok fakat, sakat kalmak veya hastanede kalmak istemem, ecel ile ölünce şerefsiz bir biçimde ölmüş mü oluyorsun? serseri keko seni bıçaklayınca, şerefin ile mi ölmüş oluyorsun?

Ayrıca boksör biri aynı zamanda sporcu olduğu için, gelip durduk yere kavga aramaz, az mantıklı düşünün, eğer öyle biri gelip kavga çıkartmaya çalışıyorsa muhtemelen kekodur, onlarlar dan da kaçtıkça türemeye devam edecekler.
Dövüş sporcuları sokakta kolay kolay kavga etmez, lisansları iptal olabilir, fakat bu sporu yapan kekolarda iyice çoğaldı maalesef ve bunu kötü amaçlı kullanıyorlar. Evet kaçınca cesaretlenecek, çoğalacaklar fakat sen kaçmasan bir başkası kaçacak zaten ne yapabilirsin ki? Haberlerde neler oluyor görüyoruz.

@ahmetaydın1921 hocam kolay kolay başına gelecek bir şey değil zihin mastürbasyonu yapmış arkadas belalı yerlerde degilse zaten ama yine de dövüş sporlarına gitmek iyi ben gymin yanına 1-2 gün boksa gidiyorum mesela.

Zaten kız da zorla sizi kavgaya sokmaya çalışıyorsa ayrılın.

Geri
Yukarı