Kız arkadaştan soğuyunca ne yapmalı?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim, 21 yaşındayım. Daha önce hiç kız arkadaşım olmadı, aşırı seçici birisiyim. Belki de en büyük sebebi buydu. Bazen anlık soğuyup sonra yeniden ısınıyorum. Yaklaşık 1 aydır birlikte olduğum sevgilim var, öncesinde de 1 ay flört dönemi geçirmiştik, yani 2 aydır birbirimizi tanıyoruz. Bana çok güzel anlar, hiç yaşamadığım olayları yaşattı. Aslında iyi gidiyordu. Olay şu, kızla bir yere gittiğimizde ya bir ara modu düşüyor ya da sevgisini fazla gösteremiyor. Bunun da en büyük nedeni kendine çok gazla güveninin olmaması ve zamanında başkaları tarafından kırılmış olması. Zaten bunu zamanla atlacağını kendisi söylemişti, hatta birkaç defa ağlamıştı beni bırakıp başkasına giderim diye ama ne bileyim, insan anlık olarak soğuyor. Arada eski hayatımı özlüyorum eve gelip saatlerce oyun oynamayı, boş boş takılmayı bazen arıyorum. Çok fazla bir şey konuşamıyor, konu olmuyor, boş boş takılıyoruz. Buluşmayı azaltsam veya çok konuşmazsam bu sefer bende suç arayacak. Sizce ne yapmalıyım? Arada çocuk çocuk hareketler. Benim hayal ettiğim ilişki bu değildi. Arada başka bölümlerden yazan takılan kızlar da var ancak ben asla aldatmam, ayrılırım. Ayrıldıktan 2-3 ay sonra başkasıyla konuşurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim, 21 yaşındayım. Daha önce hiç kız arkadaşım olmadı, aşırı seçici birisiyim. Belki de en büyük sebebi buydu. Bazen anlık soğuyup sonra yeniden ısınıyorum. Yaklaşık 1 aydır birlikte olduğum sevgilim var, öncesinde de 1 ay flört dönemi geçirmiştik, yani 2 aydır birbirimizi tanıyoruz. Bana çok güzel anlar, hiç yaşamadığım olayları yaşattı. Aslında iyi gidiyordu. Olay şu, kızla bir yere gittiğimizde ya bir ara modu düşüyor ya da sevgisini fazla gösteremiyor. Bunun da en büyük nedeni kendine çok gazla güveninin olmaması ve zamanında başkaları tarafından kırılmış olması. Zaten bunu zamanla atlacağını kendisi söylemişti, hatta birkaç defa ağlamıştı beni bırakıp başkasına giderim diye ama ne bileyim, insan anlık olarak soğuyor. Arada eski hayatımı özlüyorum eve gelip saatlerce oyun oynamayı, boş boş takılmayı bazen arıyorum. Çok fazla bir şey konuşamıyor, konu olmuyor, boş boş takılıyoruz. Buluşmayı azaltsam veya çok konuşmazsam bu sefer bende suç arayacak. Sizce ne yapmalıyım? Arada çocuk çocuk hareketler. Benim hayal ettiğim ilişki bu değildi. Arada başka bölümlerden yazan takılan kızlar da var ancak ben asla aldatmam, ayrılırım. Ayrıldıktan 2-3 ay sonra başkasıyla konuşurum.
Mutlu değilsen bırak gitsin. Kimseyi değiştiremezsin. Seni bırakıp giderim diye ağlatma kısmı da tuhafmış. Yorumlardaki arkadaşın dediğinin aksine, asıl sen terk edersen kız geri gelir gibi duruyor ama önemli değil. Dışarıda bir yerde sevgini hak eden birisi olmalı. Eğer bu kadar ikileme düşüyorsan bırak gitsin.

İlgisi düşmüştür ilk aylarda genelde kızı bana uygun mu değil mi diye test etmen lazım ve hediye alma iltifat saçma hızlı soğutur hemen bu kozu kullanırsan.

Kızın hala ilgisi var sadece arada hissettiremediği için bana kötü hissettiriyor başta benimde baya ilgim vardı ama şuan durum böyle hediye almıştık birbirimize daha çok kozumuz varda gelecekte olabilir. 1 ayda sinemaya gittik, gezdik, öpüştük falan ancak bunları ihtiyaçlarımı gidermek için yapmadığımı veya kullanmadığımı biliyor ek olarak bu dönem ortak dersimiz yok kızı üniversitede 1 kere görüyorum instagrama hikaye atarken yakın arkadaşlar dışında koyamıyor aile sebeplerinden dolayı zamanında yakınımda yaşamıştı durumunu anlayabiliyorum bende bi çaresine bakacağım.

Mutlu değilsen bırak gitsin. Kimseyi değiştiremezsin. Seni bırakıp giderim diye ağlatma kısmı da tuhafmış. Yorumlardaki arkadaşın dediğinin aksine, asıl sen terk edersen kız geri gelir gibi duruyor ama önemli değil. Dışarıda bir yerde sevgini hak eden birisi olmalı. Eğer bu kadar ikileme düşüyorsan bırak gitsin.

Bazen mutluyum bazen başkasını arıyorum maddiyat durumları da farklı olunca bazen değişik hissediyorum ( ayakkabı, giyim alıyorum danışıyorum kız bir şey danışmıyor sanki gösteriş yapıyormuşum gibi hissediyorum) elbette kızda hesabı ödüyor 2 defa ben birşey yaptıysam diğerini o yapıyor veya üstümde para yok hadi senden olsun dediğimde alıyor o konuda bir şeyimiz yok yani beni kullanmıyor ama bilmiyorum.

Son düzenleme:
@BlackCaT hikayeye koymamasi çok sıkıntı değil hatta normal bence. Ama kızın ilgisi varsa zaten hissettirir kafanda soru işareti kalmaz daha yeni yeni konuşuyosun zaten biraz bekle bakalım devam edecek mi kısa sureliyse gününde olmayabilir.

İlgisi düşmüştür ilk aylarda genelde kızı bana uygun mu değil mi diye test etmen lazım ve hediye alma iltifat saçma hızlı soğutur hemen bu kozu kullanırsan.

Ayrıldım bayağı üzüldü ağladı hem bir anda mod düşürüyor, ani çıkışlar yapıyor, öz güvensiz bunlar iyice artmaya başladı iyi misin diyorum iyiyim sorma diye bağırıyordu. Teşekkür ederek ayrıldık ben elimdeki fotoğraf ve anıları sildim sosyal medyadan çıkardım seni de kimse rahatsız etmeyecek dedim oda aynısını dedi umarım arkamdan iş çevirmez iftira veya fotoğrafla ifşa şantajı falan ki yapacak birisi değil olurda yaparsa acımam mahkemeye veririm. Ne yaşadıysak karşılıklı istekler doğrultusunda yaşadık mutlu oldum ancak sürekli toparlamaktan yoruldum kendimi kaybettim oyun oynayamamak, gezememek vs. sonuç olarak rahatladım 1-2 ay kafamı dinleyeyim elbet yine birisiyle konuşacağım 1.5 aylık ilişki sırasında bayağı kesiştiğim ve yazışamadığım kişi oldu aldatmam dedim sözümü tuttum.

Düştüm ve bıraktım hocam.

@BlackCaT hocam sürekli toparlamak da olmaz. En iyisini yapmışsınız. Bir de kendinize vakit ayırın. Ne zaman ki iş hayat dengeniz oturur, o zaman bu işlere yönelmenizi tavsiye ederim.
Hocam zaten dengem yerinde okul hayatım iyi boşluğum var bu işler için sadece anlattığım gibi kişi yorucu olunca olmadı. Beğendiğim birisi var ayrılalı 1 hafta oldu olacak dün beğenmiştim ancak hala yorgunum mental olarak. Birkaç hafta sonra açılmayı deneyeceğim.

@BlackCaT açılma işi sıkıntı bu arada genelde yapman gereken en mantıklı şey isi fiziksele dökmek. İlişki öncelikli olman hem çoğu kızı soğutur hem de bir noktadan sonra bakmışsın sürekli ilişkide kalmak için para ve ilgi saçıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı