Kız hakkında ne hissettiğimi bilmiyorum

Adam zaten kendisin ne hissettiğini de bilmiyormuş olay iyice garip. Biraz sinyal almak için iltifat falan edebilir, ama bunları yapmak için de en azından önce kendine karşı dürüst olmak lazım.

Kızın takıldığı var. Yüksek ihtimalle sevgililer. Ve bu kız bana karşı bir şey hissetmiyor biliyorum.
Evet ben de bilmiyorum tam olarak ne hissettiğimi.

Dostum ne guzel, arkadaslık iliskiniz guzel ilerliyor. Yerinde olsam bir sey yapmazdım. Akısına bırakır, şu anki ilişkimi devam ettirirdim.

Sosyal olmadıgın icin de bu tip bir burumda tıkandın maalesef. Karşı cins ile de olunca işler daha da sarpa sarıyor. Ama dışarıdan bakan biri olarak hoşlantı oldugunu dusunuyorum. Oyle olmasa bile ileride, kendi sorunun cevabına yanıt vereceksin zaten.

Seni anlayan birisi olduğu için doğal olarak onunla hayatının bir noktada birleşmesini istiyorsun. Ondan ilişkiniz konusunda bir adım ötesini istiyorsun. Ama onu kaybetme riskini göze alman gerek eğer bir adım ötesine gitmek istiyorsan. Hiç beklemediği bir yerden gol yiyecek kendisi, reaksiyonu biraz canını yakabilir.

Hocam en mantıklısı ilk yazan arkadaş gibi hiçbir şey yapmamak böyle arkadaş olarak devam etmek.

Dostum ne guzel, arkadaslık iliskiniz guzel ilerliyor. Yerinde olsam bir şey yapmazdım. Akısına bırakır, şu anki ilişkimi devam ettirirdim.

Sosyal olmadıgın için de bu tip bir burumda tıkandın maalesef. Karşı cins ile de olunca işler daha da sarpa sarıyor. Ama dışarıdan bakan biri olarak hoşlantı oldugunu dusunuyorum. Oyle olmasa bile ileride, kendi sorunun cevabına yanıt vereceksin zaten.

Teşekkürler tavsiye için.

Sevgilin mi diye sor, evet derse boş ver zaten. Hayır derse o belki düşünür bunu niye sordu diye.

Sormama gerek yok öyleler yüksek ihtimal bazı konuşmalarını duydum. O zaman böyle devam etmek daha mantıklı.

Seni anlayan birisi olduğu için doğal olarak onunla hayatının bir noktada birleşmesini istiyorsun. Ondan ilişkiniz konusunda bir adım ötesini istiyorsun. Ama onu kaybetme riskini göze alman gerek eğer bir adım ötesine gitmek istiyorsan. Hiç beklemediği bir yerden gol yiyecek kendisi, reaksiyonu biraz canını yakabilir.

Ben o riski alamayacağım ve böyle devam edeceğim galiba.

Geri
Yukarı