Kız ile nasıl kanka olabilirim?

_RastgeleAdam

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Biliyorsunuz ki malum olarak okullar açılınca; yeni arkadaşlar, arkadaşlık pekiştirme ve yeni ortam gibi durumlar geldi meydana. Ben sınıfta bir kız gördüm (aşk mevzusu değil) ve tam kafa dengim. Tabii ki bakarak anlamadım ardından WhatsApp'da bayağı bir yazıştık. Ama bu kız çok içine kapanık, utangaç bir kız. Kuzeninden birkaç bilgi topladım onun hakkında; oyun tasarımcısı olmak istiyormuş, otizmli kardeşi ile ilgileniyormuş günün çoğunda, PqueeN hayranıymış ve gacha seviyormuş. Her gün kıza yazıyorum ama hep bir şey oluyor ve gitmek zorunda kalıyor. Anneside çok baskıcıymış. Ne yapabilirim? Aşk olayı değil sadece bu kız kafa dengim olduğu için kanka olmak istiyorum.

Merhabalar arkadaşlar. Biliyorsunuz ki malum olarak okullar açılınca; yeni arkadaşlar, arkadaşlık pekiştirme ve yeni ortam gibi durumlar geldi meydana. Ben sınıfta bir kız gördüm (aşk mevzusu değil) ve tam kafa dengim. Tabii ki bakarak anlamadım ardından WhatsApp'da bayağı bir yazıştık. Ama bu kız çok içine kapanık, utangaç bir kız. Kuzeninden birkaç bilgi topladım onun hakkında; oyun tasarımcısı olmak istiyormuş, otizmli kardeşi ile ilgileniyormuş günün çoğunda, PqueeN hayranıymış ve gacha seviyormuş. Her gün kıza yazıyorum ama hep bir şey oluyor ve gitmek zorunda kalıyor. Anneside çok baskıcıymış. Ne yapabilirim? Aşk olayı değil sadece bu kız kafa dengim olduğu için kanka olmak istiyorum.

Annesi ile iletişime geç biliyorum zor ama belki ailecek görüşmeyi sağlayabilirsen rahatlıkla konuşabilirsin.

Gacha :D?
Ergen kızların oynadığı oyun değil miydi o?
Kendilerine aşk hayati falan kurup video çeken kişiler.
Neyse, normal konuş nasıl normal arkadaşlarınla nasıl kanka isen onlada öyle ol.

Hocam arkadaş sevgili değil kanka olmak istiyorum demiş.
Hocam yanlış anlamışım benim hatam bu aralar çok açılıyor böyle konular ondan okumadan yazdım.
Aşk konusu değil diye kaç kez yazdım acaba konuya? Sadece kanka olmak istiyorum. Bakın kanka diye bir tabir varya hani onu kastediyorum. Kız diye aşk mı olmak zorunda?
Hocam bu aralar çok açılıyor böyle kusura bakmayın.

Geri
Yukarı