Akbaş ile nasıl dost olabilirim?

HayatYordu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar köye geldim bizim bahçemizi ve evin çevresini koruyan cüsseli ağırbaşlı hayvan gibi bir akbaş var eve ilk geldiğimde başka yerde olduğu için görmedi beni ama camdan ona baktığımda uzun ve ciddi bir şekilde gözünü kırpamadan bana bakıyor oluyor. Bu köpekcik beni yemeden nasıl onunla dost olabilirim?

Dipnot: En son 5 aylıkken görmüştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam köpekler zeki hayvanlar. Sahibiyle beraber yanına gidin ama kafasına dokunmayın yada elinizi uzatmayın. Gelsin sizi koklasın çok abartırsa yavaşca yürüyün. Daha sonrasında dokunabilirsiniz.

Akbaşlar korumacıdır onun namı belli senin namın belli kim dut ağacıysa sallanır. Biriniz veda edecek adaya.

Akbaşlar korumacıdır onun namı belli senin namın belli kim dut ağacıysa sallanır. Biriniz veda edecek adaya.

Yav öyle demeseydin iyiydi. Birimiz gidecekse onu nasıl alt edebilirim.

Hocam köpekler zeki hayvanlar. Sahibiyle beraber yanına gidin ama kafasına dokunmayın ya da elinizi uzatmayın. Gelsin sizi koklasın çok abartırsa yavaşca yürüyün. Daha sonrasında dokunabilirsiniz.

Camdan göz kaçırmama yarışı yaptık, göz temasını korumak tehdit etme anlamı taşıyormuş yeni öğrendim. Hiç şansım kalmadı galiba.

Geri
Yukarı